#motomanai

asn neturiu Op motomanose jis man ir nereikalingas ateini pashneki ir dingsti nx tas opas vaiku ishmeslas , vot moderatorius cia jau kitas reikalas Cha chaCha cha

manau gerai kad neturi…

pirmi 6 zodzei TOPas Cha cha

nu tai gal cia man skustis kodel opa turiu(nu turbut kad sedziu ten jau nuo pirmu jo sukurimo minuciu) o vip cia bangoj ne? JuokiasiJuokiasiJuokiasi
…ir sedejom pamenu tryse tadyzzz as ir dar kazkas nepamenu…

ir labai jum ten linksma buvo… Cha cha

TaipJuokiasiKietas

boglin, nesamonė yra tai, kad žmogus čia tik pradėjo kažką skaitinėtis ir jau prašinėja užerių.Aš, ir nemanau, kad kiti motomanai prašė, kad būtų tie uzeriai dedami, jie tiesiog buvo uždėti. O tai čia prisiregistravo žmogutis, "aš megsyu motocilkus, duokit uzerį".Pradėk normaliai dalyvauti ne dėl įvertinimo.

LUXOR, tu net ne narys klube Cha cha

e dedes as kadangi motomanuose jau daugiau nei 400 zinuciu parashiau tai prashau uzerio #motomanai kanale arba as verksiu Cha chaCha cha

pabandykCha cha gal padesNekaltasCha cha

Kiek zinau tai #motomanai buvo gerokai seniau nei sitas bangos forumas, tai kodel turi buti, kad jei cia esi klubo dalyvis ar V.I.P tai ir ten turi turet user Nekaltas

zhinok tikrai linksma pakalbi tryse apie mototurgu kokio sh ir ko gero yra aj pamenu buvo kalba kad pas ZIURKE dniepras su pravodke is telefono laidu nzn tiesa tai buvo ar mitas Juokiasi p.s. nieko asmenishko Cha cha

apie mototurgu???Cha cha ka ten diskutuot: serioga - zydas is kedainiu, ceska viska serebrianka nudazo kad kaip nauji atrodo, o apie teta jadzia is kawno net kalbet nereikiaCha cha

GeraiTaip zhmoguz iskart prie rejkaloLaimingas

nu bent voicus galetumet duotMirkt

kam tie kryziai?
gal jezus nori but nukryziuotas?

o kam tau useris?Cha chaas ten jau bele zino kiek laiko sedziu ir net nepastebejau kada ir kas man useri dave, bet tikrai tas man jokiu papildomu emociju nesukeleCha cha
o ka tu pasijusi geriau gaves baranka@ prie savo nicko?
Laimingas

kazkada as klausiau del uzerio bet pasake kad neduos tai man jo ir nereik Cha cha

tai ko ce zyzy kad userio nieks neduoda jei tau jo nereik?Cha cha