MOTOMANAI KAUNAS 2005m.

mm…o vis dar nenukabintas…?Nekaltas
reiskias kaip tik man…Cha cha Bučkis

kas lektu siandie i naktini pasiwazinejima? pwz nuo 23 00?

Ne

as lysiu ketvirtadieni tik. Nustebęs

ir mane pasiimk…Liežuvis Mirkt

nu ka as lekciau kad ir nuo 24.00 tik va faktas kad kolkas mane veziot reikia Liežuvis (tik kolkas) bet grazia panele Flirtas juk betkuris sutiktumet paimt??? nia? Cha cha

4 vaidusyte : o tu sakyk kad bendzo uzpilsi ir pasiims tave Šypsena (as uzpilcew Cha cha )

o kad reikia pazindintis tej rejkia. as kokius gal 10-15 pazistu jei pasiimsit supazindinsiu Šypsena beje ir susipazint jei su mocais visi nera sunku Laimingas

As vazinejau vakar iki 00 val, kaip ir beveik kiekviena diena Kietas
Keturiese buvom.

man paskambint tai nereikia ane? su kuo warinejai?

Su grazuoliu R1 Apakęs su dviem dudom po sedyne, suzuki 750, bei kawa 1100, and me Cha cha . Nindze neatsiliko kaip visada, nors ir tik 600 Mirkt

tai va kas man miegot neduoda po kestucio gatve naktim… Taip
oi jus… tai jei nenorit veziot tej nors pamajakinkit isejsiu i gatwe pakalbet kai biski pavargsit vazinet Myliu ir i motus paspoxot Girtas
o tada jau gal susitarsim koky ratuka nors aplink laisve Liežuvis

ne ta sworio kategorija, nepaspeciau paskui su sawo katia Šypsena

arts5 netvirkink vaikų dar po to zajavą gausi Cha cha Cha cha. žinai tos nepilnametės Juokiasi

NeNeNeNeNe

gerai matau meiles romanai mezgas ech …O vat as ramus dirbu sia savaite tai niekur nosies negaliu iskistŽliumbia

2 The_Crow tai ka … lauksim kitos savaites Mirkt
Flirtas

Tai gal jus ir pro baltijos gatve prasukat daznai?

Man tenka kartais nes vaziuodamas namo is miesto kartais ten prasuku nes gatve nebloga ir papokstaut kartais nieko…Nekaltas

O mane su dviratuku priimsit palakstyt?Labas Pazadu smarkiai minti pedalus Juokiasi

V A K A R O S K A I T A L A I

Buwo tox ivykis: vakar ramiai sau vaziavau i karmelava pavalgyt (ir aishq isgert gimtadienio proga) viskas ciki atrodo Nekaltas tik griztant namo suneramino mamos skambutis: Telefonas
-Nida…cia tu?.. ne tu cia Kestucio gatvej su tais beprociais lakstai beprotiskais greiciais su motociklais?.. Aciu dievui kad ne su jais! Pavargęs
(tuo metu as galvoju: "vel praziopsojau smagu pasilaxtyma!!!kaip noreciau buti ten&quotMirkt Žliumbia

Kai grizau namo mama papasakojo kas ir kaip:
-Jau tik isgirstu kaip jie isuka i Kestucio gatve jau nuo pat pradziu juos girdziu (ce kaip man visada buna kai as juos girdziu net kitoj laisves alejos pusej ar karaliaus mindaugo g.(kas pazistat kauna)Myliu) ir jie girdziu kaip labai greit atvaziuoja, cia sekundziu reikalas kol garsas priarteja (as gyvenu paciam vidyry sios gatves) ir poto kaip pro pat nama vaziuoja jau nebegirdziu ant tiek greit pralekia o poto girdziu tik toli toli ir dar tolsta garsas … ( Cha cha Cha cha Cha cha )

Tada as jai pareiskiau kad ne mazi vaikai vazineja Piktas (esu 100% tikra kad cia tie patys "kaunas" is naujausiu fotkiu bangoj kur visi dalyviai zinomi Gerai Taip (aishq man zinomi o ne mentams).

Atsakymas buwo: ne… vazineja tai gerai, grazu, jiem malonu, man garsas nekliudo ir reikia tiketis, kad niekam nekliudo bet juk yra Karaliaus Mindaugo prospektas - zymiai didesne gatve kurioj ir leistinas greitis didesnis. Man paprasciausia ju gaila nes kestucio gatvej bet kur koks senas sukrioshes taksistas Kiaulė gali issokt ir nieko nepadarysi. Jiem ce pavojinga. Visokiu durniu gali pasimaishyt!

Isvada: zr. "atsakymas"

Flirtas to "kaunas" (HondaCBR gal perduok tiems kurie is ju bangoj nesedi): negi patys apie tai nepagalvojat kad ne ta gatve pasirinkot? man negaila ir man net geriau nuo to bet save irgi reikia saugot. uztenka siais metais gretu praretejimo.

Beje pakomentuokit kas ir kaip ten vaziavo Cha cha labai idomu Cha cha Cha cha Cha cha

na mes vakar Kestucio g. tik kelis
kartus pravaziavom ir tai atrodo kad
negreitai Nežinau gal tik mums taip atrodo Pavargęs

me2 wakar buwau. bet maceu mentu masina prie thomas philipps. kazka jau buwo priciupe. lyg ir ninja. nzn tikslei, bijojau atsisukt. kad nepamatyceu kaip mane stabdo. Šypsena tai wa. dawaice ka nors sawaitgaliui sugalwojam. tik ne labai welai. Šypsena