Moteriska figura nebemadinga ???

o galima dar kokiu idomių istorijų apie jūsų užpakalį? gal kokių fotografijų? Nekaltas

Juokiasi Aleksionas Gerai

pati tu GeraiCha cha

pati tu GeraiCha cha

[/quote]

as taip nesugalvociau… taip nera nuotaikos, bet cia tai Cha cha prajuokinai, mldc Mirkt

as taip nesugalvociau… taip nera nuotaikos, bet cia tai Cha cha prajuokinai, mldc Mirkt

[/quote]

imk Gėlė ir Bučkis einu aš jau reikalų tvarkyti :wink: susimatysim, jei ne tai tau laimingų kiauliškiausių naujausių

[/quote]

imk Gėlė ir Bučkis einu aš jau reikalų tvarkyti :wink: susimatysim, jei ne tai tau laimingų kiauliškiausių naujausių

[/quote]

Niu tvarkyk tvarkyk TaipKlastaCha cha tik po viena…
Dekui Drovus Šypsena

mylejimui po viena Gerai tvarkimui tai po 2 Gerai

o pamylejimui ?Nekaltas

Biški į off-topic’ą nuklydot, grįžtam į temą !!!

Tai kas ta moteriška moteris?

cia speju jau skonio reikalas… Nekaltas

Mielasis, neištraukinėkit mano žodžių iš konteksto, nes ten, kur juos rašiau, jie buvo į temą Nekaltas Taigi jūsų bandymas suvartyt nelabai vykęs Mirkt

oj da gerai jums isižeidynėti, mieloji! aš gi grynai iš smalsumo pasiteiravau.

[/quote]

Biški į off-topic’ą nuklydot, grįžtam į temą !!!

Tai kas ta moteriška moteris?

[/quote]

tada bankrotas temai Taip

Biški į off-topic’ą nuklydot, grįžtam į temą !!!

Tai kas ta moteriška moteris?

[/quote]

tada bankrotas temai Taip

[/quote]

Kodėlgi? Nuskęs, kai nebereiks, čia truputį pakeliam, gal kas dar nepost’ino savo minčių.

[/quote]

Kodėlgi? Nuskęs, kai nebereiks, čia truputį pakeliam, gal kas dar nepost’ino savo minčių.

[/quote]

Nekaltas tai atia atia Labas

nepyk,bet susidarė tokia nuomonė,kad tavo matmenys 110-50-110,nes dauguma rūbų tikrai yra proporcingiems žmonėmsMirkt

104-75-105 be to D dydis… Ziauriai neproporcinga, nes neturiu isvirtusio pilvo… Tik LT su rubais problema. Bet negi del vieno kito rubelio i uzsieni leksi.

svarbiausia kad vaikinam moteriska figura patinka,o del rubu,tai i skuduryna reik eik jei jau norm rubu paodriose parduotuvese nerandi,ten visokio tipo bus! Cha cha

Na kad su tokiais matmenimis gal net ir Benettone ką rastum Kietas

smilge, pamėginkite rasti kokybiškus baltus marškinėlius moteriai, kurios matmenai 100 * 75 * 100 Kietas Nemaloniai nustebsite. Realiai parduotuvės yra kelios: United Colors of Benetton, Max Mara, PennyBlack. Viskas.