Monikutė

Gerai prisirpę Girtas

g2.dcdn.lt/images/pix/monika-linkyte-60863217.jpg

pavydi > independent.co.uk/incoming/article9336545.ece/alternates/w6 20/conchita-wurst-euro.jpg Juokiasi

Linkytė penktadieniui Apkabinimas g1.dcdn.lt/images/pix/file60170175_ce0611f3.jpg g3.dcdn.lt/images/pix/file60094963_678a13b7.jpg 15min.lt/images/photos/616208/big/monikos-linkytes-atostogu -akimirka-4ffbe6ce11c06.jpg i1.alfi.lt/29288/97/18.jpg img.lrytas.lt/show_foto/?id=1512816&f=4&s=19 Labas

aiktu namas su tokiom foto Juokiasiatostogu akimirkos ble… Valio

nzn man grazesne dabar kaip eurovizijoj ji atrodo, nei tose akimirkose atostogu Šypsena

Apkabinimas

Dr pzdu netikiu Juokiasi

Gerai

papai Apakęs Cha cha

bet geda blt, vyrai buciuojasi, is lt to tikrai nesitikejau Blogai

tikrinai?,kad “vyrai” Cha cha

Indomu Baumila išbalados doggy style Monikutę ar Giržadą?

truktels baumila tikrai per kankolus viena roza Cha cha pavydziaks biski Piktas Cha cha

Kadangi su Baumila tenka tame pačiame sporto klube sportuoti ir persimesti keliais žodžiais rūbinėje, tai kažkaip neskaniai jūsų šitie visi “pavarymai” skamba. Labai normalus bičas, Triumf baiku gazuoja neprastu.

fak, auris vel prie aukstuomenes, ble ble, kaip jaustis…

Tips,as rimtai Cha cha bet isskaiciuok,kad ten intelekto,ka ten intelekto, proto ne prudai Cha cha

nu skatau skatau… ir bbz… vakar pirma kart ziuredamas tv ta daina girdejau… ritmas, tas pats per ta pati… tustute daina… beprasme… o nx ant galo tos meiles scenos tarp Vyras Vyras ar Moteris Moteris tai ishvis nesuprantu… kichas… noras xz ka ishpausti… bet faktas vienas… daina beverte, beprasme… Blogai

Nežinau, kuo sporto klubas siejasi su aukštuomene. Nenusikalbėkit, paprastas aš, kaip ūkinis muilas, kas buvo sutikęs, nepaneigs. Cha cha

Buvau sutikes-kaip muils,Rygos ranku darbo Taip Cha cha