Moletu karsiai

…cia tai laimikis Vau!kaledos Cha chavisus metus geras buvai, tai fortuna ir apdovanojo Juokiasi

nesuprantu kodel kaskas bando duoniuka gint taisykles yra visiems vienodos ir butu teisinga ju laikytis.

Moderai kaip ir visur, taip ir cia klounai (sorry,bet tai tiesa). Kas cia spejo nustatyt kad virsyta 5kg? Kaip sakant, prileisk kiaule prie lovio, tai ir pasara isvers Cha cha

Is akies primetus >5kg yra. Ale atmetus dydziausia (paskutine Mirkt ) zuvi kaip ir telpama i tas normas… A kaip ten is tikruju yra… KlastaSu laimikiu sveikinam.

Nu tik ubagai savo pragertom akim nesugeba suvokti, kad virsyta norma… Bet tokiems nei dievas nepades, nei kitu komentarai… O taisykles visiems taisykles. Asmeniskai as lygiai taip pat nesuprantu kai cigaretinius eseriukus maisais lupa. Kur juos deti?..

Na, jei skaiciuoti ant vieno snukio, tai norma tikrai virsijau Mirkt, didziausi karsiokai po 1,2 1,3 kg, dar buvo trys, bet svogeris i savo pruda paleido.(fotkej nera) gaudeme penkiese, daugiausiai pajamau asai, svogeris 2 maziukus, soliasolia 6 pagavo 3 paleido, uosvis apie 2kg gal surinko su susara ir pan… manau, kad isdalinus ant 5 Vyras nieko nepazeidem, gal reikejo iskart paaiskinti. kliovas truko gal 1,5-2 val. paskui kaip sulny. pagal sargelio virptelejimus jautesi, kad jie dar sukasi vietoje, bet nekibo. Ryt kursiu rukykla, ant naujuju stalo prie pirteles ir alaus karsiokai Gerai Niam niam

sutinku Gerai o zuvies ezere mazeja tik brakusu ir verslininku deka, o ne eiliniu zmogeliu, kurie gal pasiima ne 5kg, o 6-7kg i namus… taip kad, kalbantys apie taisykles, kaip sakant “namataj na us” Mirkt

Man tai va ta fraze keistai atrodo - “manau, kad isdalinus ant 5 Vyras nieko nepazeidem” Kas čia per dalybos? Jei konkrečiai tu pagavai >5kg, tai reiškia pažeidei MŽT ir jokių čia “perskirstymų” palei prietelius negali būti. Čia kaip mano vienas pažįstamas vasarą 20 skritulių visą pakrantę užstato, o paskui teisinasi “Taigi aš čia ne vienas, taigi dar draugas, žmona ir 2 vaikai yra krante, vat ant jų išdalinus tuos skritulius norma gaunasi”. Kokių tik žmonės pasiteisinimų nesugalvoja, kad tik savo sąžinę apramint ir kitų akyse atrodyti padoriai. Aišku, neturint visų faktų negalima kategoriškai teigti, kad būtent šį kartą buvo nusižengta MŽT, bet keista, kad žmogus iškarto nesurašė visų aplinkybių, o tik po to, kai kilo fleimas.

Mendei respectas Gerai Apkabinimas

Laba visiems esu naujokas zvejojant ant ledo, ryt varau ant ledo gaudit baltos zuvies, galimest nuoroda kaip sistemeles rist,nes neisivaizduoju kaip risti aciu uz demesi.

Gerai