Mokytoju pravardes

Anglu mokytoja vadinam SADISTU,nors siaip jis geras,daznai kai paprasom nukelia kontrolini i kita diena…Bet vienakart issiprasyt nepavyko,tai klasioke ji sadistu pavadino,taip ir liko sadistu Cha cha Nekaltas

matkes mokytojos ceburekas

silta_KEPURE>> Dar pamirshai Debeseli [meilute shvelnute anglu mokytoja]

Juokiasi

zasinas-fizika asiliute-geografija blogyte-lietuwiu turkas-istorija varna-biologija mike-sveika gyvensena neatsimenu dawgiaw…

Siaip ydomu pasidare,kokiu gi pravardziu ir uz ka yra prigalvoje moksleiviai savo mokyklos mokytojams… ŠypsenaVa pwz mano mokyklos. Kralikas - is pavardes. Jautis - panasus i ji. Sernas - irgi panasus. Razina arba pingvinas - razina,nes galva tokia,pingvinas is eisenos. Zoro - vaiksto su skribele. Zirgas - nu tikra zirgo galva. Nu atrodo tiek zinau… Cha cha

rozhe Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Bimbals DrovusLyg ir tokia tema jau buvo, bet ne tame esme Žvaigždė

Buvusioj sulioj mano aukletojos pravarde buvo DRAMBLYS , nes jos pavarde dambrauskiene ir jo figura tokia OHO Apakęs

Nu gal ir buvo,bet specialiai paziurejau,taj neuzstebejau kazkajp.Manau nieko tokio.As dabar rasau rasini apie mokiniu ir mokytoju santykius,taj sumaniau ideti ten kelias originalias pravardes…Todel paklausiau jusu. Mirkt

buwo siaip sita tema… o kas del pravardziu tai turbut geriausia pravarde buwo salietra Cha cha nzn del ko ta lt mokytoja taip vadinom bet skambejo tai galingai Cha cha[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/221318.61 -=(1780443846](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/221318.61-=(1780443846)[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/180642.61 -=(947692635](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/180642.61-=(947692635)

pingvinas…labiausei vienai mokytojai tiko Cha cha

Joa,pingvinas,taj zjbs pravarde… Cha cha Ypac kai pramina tajp is eisenos. Cha chaD Soory uz temos kartojima…Man buvo svarbu. Nekaltas

drakone- nes labai “ugnim” spjaudesi… demone- nes labai griezta… liezbes dvi yra- viena tai tikra sake… daugiau kaip ir negirdejau jokiu… ai buvo dar nykstuke- nes labai zemute…

mano sules dirikas Dambrauskas Šypsenabet kazkajp mielas rimtas vyras, pravardes neturi Šypsena

biologijos mokytoja pravardziuojam barbeJuokiasiji lb jauna ir atrodo kaip tikra barbe, o ne mokytoja Liežuvis

Joa,ir pas mus dirikas neturi pravardes…Rimtas vyras… Šypsena

giesike-vysnia(is pavardes) kitas giesikas-roze(tokia jo tikra pavarde) fizinio mokytoja- moteris-wyras(nes ji taip atrodo)

jappp… pas mus shulioj irgi yra pingwinas… Šypsena

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha