Mokyklos isvaizda

pas mus tai dastate 2 kabinetus

o kokia specialybe? Drovus

studijuoju, tai ko bais nenorejau Baisu, nes vienur neakiv, siemet nebuvo, o kita i ka labai norejau stot, programa i sarasus neitrauke Žliumbia

tai jau patikek Baisu atsistoji po pamokos ir ziuri prie Ignoruoju guma prilipus… Pavargęs

Mano senojoj mokykloj tai perdažė palanges ir dar kažką, bet šiaip ten daugiau nelabai yra ką ir keist, nes mokykla nauja, suolai ir taip nauji, langai ir taip plastikiniai… Cha cha O šūlia, į kurią dabar perėjau, nežinau, kaip atrodė seniau Cha cha Dabar nupirko naujus suolus į kai kuriuos kabinetus ir žinau, kad dailės kabinetas pernai kitaip atrodė (nebuvo ant sienos kažko priepiešta, nutapyta t.y. Cha cha), bet šiaip nepažįstama mokykla, todėl nieko daugiau pasakyt negaliu Ne

bishky lajptus padazhe Cha cha o dyrike tik pas sawe kabinete plastikinius langus susidejo Pavargęs krc… Shiaip nesu patenkinta shulios ishwaizda… nei ishore, nei widumi Cha cha

matau, kad paslapties isduot nenorite Laimingas

kokiu paslapti, gi pasakiau jau ir taip nemazai Nekaltas

bet konkreciai i klausima ir neatsakei Cha chanu tiek to Mirkt

as tiesiai per aplinkui Drovus

Maziuku korpusa nudaze slyksciai rozine spalva VeeeBet kadangi as ten retai lankausi man netrukdo Cha cha Perdare beveik visa mokykla, kaikur pakeite suolus… Nekaltas Man ji gan normaliai atrodo Taip

am, ka maciau, tai plyteles [grindu] sudejo, kur nebuvo sudeta. kas dar pasikeite. girdejau, kameras mokykloj rengs, ar jau irenge, nemaciau Kietas [tipo, stebes, ar nebus pasaliniu zmoniu]… hm… Kietas

ten kur medziai sviecia Cha cha

gal jie ir sviecia, tarpai tarp mokomosios istaigos kolonu nemazos, tad tikrai,kad svieciasi…

Nieko beveik nepasikeite… nebent as nepastebejau…

gal uzsimerkes buvot, kad nepastebejot, arba pasaliniais uzsiemimais buvot uzsiemes Drovus

Tai turbut kad kazka jau ne ta dariau Cha cha O gal paprasciausiai man maziausiai rupejo ta shulios isvaizda… Nekaltas

niuz tikiu, kad kai praeina ilgakoje, ilgaplauke, sviesiaplauke panelyte su savais apdarais…ne tik zvilgsniai bet ir mintys kazkur tai nusigaruoja ne ten kur reik Girtas

Kazin ka jinai pagalvoja, kokios pas ja mintys kyla pamaciusi toki su kostiumu, baltais marskiniai, kaklaraisciu, nuvalytais batukais, skaniai pasikvepinusi bei pasitempusi vaikina? Nekaltas Cha cha

Niam niam…istirpsta be zodziu Girtas FlirtasTaip