Mokslo saknys karcios,bet vaisiai saldus tik...

Pabo galima Taip, tik viskas priklauso ar tu del to stengeisi ar viska darei kad toky darba turetumm.Nekaltas
Jei tu gyvenai tik sia diena su mintim " Aj kaip bus taip bus" tai kazin tada ar tau ta darba gera matyti…

Bet juk kiek zmoniu Lietuvoje stengesi,bet vis tiek s*da mina.Jeigu viskas butu,taip paprasta,tai nebegtu visi i uzsieni kaip dabar.

bega i uzsieny todel, kad ten daugiau $$ moka, ziurint vien tik i Lietuva, niekur nevaziuojant uz jos ribu, gali prasigyvent, jei turi protelio, jei netingi ir aukoji daug ka…O i uzsieny todel, kad ten greiciau ivertina galimybes ir pazek ar daugelis isvaziavusiu dirba pagal savo specialybes, jei isvis jas turi…Gavus gera diploma, geros specialybes imanoma ir in LT prasimusti…tik n-taji karta sakau reik turet noro ir nusiteikt optimistishkai…

Taip aisku daugialis uzsienyje dirba ne pagal specelybe, ir ne tik dirba.Taiva nors as dar 11 klaseje,bet vis pagalvoju ar tas noras,ka nors man duos.Su kiekviena diena mano optimizmas blesta.

O tu neleisk tam optimizmui blest ir viskas bus gerai Mirkt

O kaip patartumet,tai padaryt?Nes as ziuriu i lietuvele ir nieko gero man nesimato.

O kas tau blogo matos? Siulau zhiuret ne i tinginius bei kaimiechius (atsiprashau tvarkingu kaimiechiu, bet tikriausiai pritarsit, kad kaime situacija yra gana kraupi), o i darbshchius, protingus zhmones. Protingus tai nebutinai su aukshtaisiais ishsilavinimais, bet tuos, kurie protingai gyvena. Nereikia zhiuret i tuos, kurie geria, i tuos, kurie pirshto nepajudina, o tik liezhuviu mala, kaip yra blogai, o pasiulius, nuo ko pradet gerint savo gyvenima, ishsyk atsisako. Na ir t.t. ir pan. Zhiurek i teigiamas puses ir mastyk teigiamai, uzhsiprogramuok sekmei Mirkt

Jus labai protingai kalbat,aciu uz gera patarima.O del to verkslenimo,kad viskas blogai galima save nuraminti siais zodziais"Kai tau pasidarys labai blogai nenusimink,apsidairyk,yra zmoniu kuriems dar blogiau nei tau",tai nereiskai,kad turi dziaugtis kitu bedomis,tai reiskia,kad turi suprasti,kad nesi labai nuskriaustas likimo.Taigi su jusu optimizmu save paguodziau.

sodo nereikia ieskoti. Soda reikia pasodinti ir uzaugintiTaip

Siais laikais vis reciau tie vaisiai saldus buna… Daugumai jie buna dar kartesni, nei mokslai…

turbut galima - vadovauk pats sau, ir neteks niekam vergaut Juokiasi

mazoji pasaulio dalis zino kad pats vertingiausias dalykas cia yra informacijaKietas

kai saknu atsivalgysi, tai gal ir vaisius koks atsiras… o po saknu tai betkas turetu buti skanuŠypsena

JuokiasiCha cha

Logiska.

gal ir taip… Taip

as pats esu is kaimo ir ka?Tu galvoji mieste nera tu prasigerusiu ir vis verkianciu kad nera darbo.Manau kad jame dar daugiau tik tarp noarmaliu zmonie jie ne taip matosi.