Moderatoriaus bendravimas

o konkrečiau apie tuos reikalavimus? Šypsena

noretum ane? Cha cha…pasiruosi klonu armija ane?

poršui galima, o man jau nebe? Cha cha Cha cha Cha cha

as vieno nesuprantu…jei porsas toks blogis,tai kokio bbio jus lendt i jo temas?

Vo, dar vienas Šypsena Priamo v jabločko- JO TEMAS Šypsena Kokias dar nafig JO temas? Apie bitės+ forumų privatizacijas kažkaip nieko negirdėjau, ale žiūriu kad taip ir yra- autobanginiai patapo poršo asmenine smėlio dėže Šypsena Tokiu atveju yra lengvesnė alternatyva nei razborkės su moderais- reik bitės užprašyt, kad dieviškajam poršui užkurtų atskirą forumą “Poršas čia dievas” ar panašiai ir turės tas diedukas savo psichpalatą, kur galės ir draskytis, o žemės kirmėlės sugrįš pjautis prie senosios bangos Šypsena

gaila,kad taip ir nesupratai,ka norejau pasakyti Nežinau

tai paaiškink. nebūk kaip moteris- aj, nesupranti ką aš galvoju, tai ir neaiškinsiu Šypsena

ka cia aiskint…na bala nemate. jus kai durnos bobos seimoj…joms duoda i galva vyrai,o jos vistiek sliauzia namo,velka tases maisto ir dar ciupE bbi…o va tik ta boba iseina is namu,tai vyras sliauzia keliais…bet jus nepajegiat iseiti Mirkt Cha cha

Buvau geresnės nuomonės apie tave dr. Panašu kad pats nesigaudai esamoj situacijoj. Net ir šeimoj, privačioj erdvėj, tokie santykiai yra mažiausiai nenormalūs, o čia, viešam diskusijų forume, tokie dalykai, kokius išdarinėja moderatorius yra išvis negalimi. Ir taisyklės tai visiškai vienareikšmiškai apibrėžia. Tik kažkodėl visiems viskas pofig. Jei tai būtų asmeninis poršo puslapis, kuriame jis publikuoja ir administruoja savo asmeninius pareiškimus ir nuomones, tai būtų px, spjautum į snukį ir tegul jis ten sau smirdi savo raiste, bet bangos forumai yra VIEŠA vieta, nepriklausanti nei poršui, nei dr002, nei dar kam nors kitam asmeniškai, todėl jokie asmeniškumai čia taip pat neturi būti demonstruojami. Manau kad poršas esamoj situacijoj perdaug įsijautė, o kiti moderai paprasčiausiai arba perdaug atsipūtę, arba nesuka galvos dėl tokių “smulkmenų”. Ir į forumą mes ateinam ne poršo didybės stebėti, o tam kad diskutuoti, sužinoti atsakymą rūpimu klausimu, galų gale pasipyzdavoti Cha cha Kadangi blūdiju ne po vieną klubą, tai turiu ką palyginti. Kur užsidirbdavau sankcijas, ten puikiai žinodavau už ką, o poršas banyja vien dėl to, kad jam nuotaika ne tokia užeina ar pachmielas iš ryto nenugaravęs. dr, atmetus visas beletristikas ir grožinius išvedžiojimus, atsakyk, ar tai, ką matai aukščiau įdėtam paveiksliuke, yra normalus reiškinys bendraujant su moderatorium?

tegu dr atsako ar tai kas yra sekanciame, naujesniame paveiksliuke - ar tai yra normalu?

dzyziz>puikiai zinai mano pozicija…taip ka nereikia lia lia…nera normalu,bet …pasakysiu liaudiskai…uzpisat kartais…atrodo,kad specialiai provokuojat,gaunat bananu,o jau tada Labas…zodziu…pasibuciuokit Apkabinimas Juokiasi

bbd. jis moderas. jis ir bazara turi rinkiti, ir pvz rodyt ir t.t.

dr: nėra normalu bet… kas bet? tarp lygių kiaulių atsirado lygesnės? Useriui už šūdo malimą- banas, o moderui galima? Įdomūs standartai, nors taisyklės atrodo visiems vienodai rašytos.

banas ne tiek uz sudo malima, kiek uz nx ir nixuja Juokiasi uz tai tada VISI AB bane turetu sedeti…

tai, man rodos, kad beveik visi ir sėdi Šypsenaateini ar po savaitės, ar po mėnesio- kabo tos pačios temos be jokios rotacijos, o jei ir pajuda kurion pusėn, tai dėl to, kad kažkurioj kažkoks jūzeris per neapdairumą užsirovė ant poršo, t.y. kažką parašė, nenujausdamas nerašytos tradicijos, kad autobanginiuose rašo tk poršas, o visi kiti tik skaito, aiški ir pasekmė tokio išsišokimo- jūzeris jau užbanytas, o poršas privaręs temoj monologų apie niekingas žemės kirmėles, gadinančias atmosferą JO forume Šypsena

yra tokia tendencija, kad vieni gauna bana uz menkiausia leptelejima, kiti tiesiai sviesiai deda ant visu,sneka bet kaip,bet ne nieko, autoritetai matai Blogai ir tikrai ne tie, kurie japona koki vairuoja ar saba

Juokiasi Gerai

Gerai