Modding by Inproof

Kai Lietuvoje, vis gi dar gyvena bezdžionės, tai nėra ko stebėtis, kad pamatę kažką neįprasto, iškart atkerta su pavydu, jog tai jau pasenę ir t.t. eh…tiem reiktų daugiau dar bananų pavalgyt, kad išsivystytų iki žmogaus lygmens, ir suprastų, kad tokie dalykai kaip modding’as yra velniškai populiarus visame pasaulyje, tik ne Lietuvoje (nebent Lietuvos daliai). Kodėl dabar gaminami net jau ‘moddinguoti’ case’ai, ir juos velniškai perka, nes kita bananų šalies dalis, tingi moddint, tai tokius nors perka, suprasdami, jog ne vien nauja vga, ar cpu reikalingi, jei žmogus nors kiek su skoniu. O jei laipo po palmes, tai kam išvis jam toks dalykas kaip kompiuteris.

Visom keturiom palaikau Inproof Mirkt

Cia kaip tu kaskada sakei.tai kam dailiningai ir ju piesiniai reikalyngi Cha cha cia gi taspats tik biski kita forma Cha cha

Skonio reikalas, bet man tai yra nesamonė. Beprasmiškas darbas, kuris naudos kaip ir jokios neatneša… Čia tas pats kas ir automobilio "tiuningas" (kalbu apie neonkių ir panašių ***niekių užsdėjimą, kas jokios naudos neduoda).

Tai tada tu man pasakyk kodel visas pasaulis tai daro? Ir tu nevien i neonkes ziurek.beto naudos daro ir labai dideles.Tylina kompiuteri padeda ji ausint.gali spartint kad butu greitesnis.Su LCD pavizdziui gali matyt kokios temperaturos tavo pc kai zaidi zaidima.

prie ko prijungei ekraniuko laidukus? koks softas tai matuoja?

Spėju COM/LPT?

[quote]kodel visas pasaulis tai daro?
[/quote]
per siaurai, brangus kolega menininke, supranti “visą pasaulį”. kažkuo primena prisišlapinusio alkoholiko veblenimą, kad "visam pasaulyje geria Alus " čia tik mano nuomonė.
o dėžė labai graži. galima daugiau gražių plokščių į vidų sudėti, su margesniais komponentais. relėmis … transformatoriais … jungikliais Gerai

[quote]smarius rašė:
Skonio reikalas, bet man tai yra nesamonė. Beprasmiškas darbas, kuris naudos kaip ir jokios neatneša… Čia tas pats kas ir automobilio "tiuningas" (kalbu apie neonkių ir panašių ***niekių užsdėjimą, kas jokios naudos neduoda).
[/quote]

o tu viską vertini pinigine išraiška? - duoda naudos ar ne?

o nešūdniekiai naudos atneša? - lieti ratlankiai ir tarkim spec. sureguliuoti spoileriai?

as asmeniskai nemegstu daryt kazko, is ko realios naudos nulis.
o kaip titanas norejo pasakyt, "visi taip daro", tai kaip jus cia bezdziones nebegat is paskos ir nedarot to pacio. taip pat kaip ir "visi turi one.lt ir pazintyse anketa". kotais nelabai svarus argumentas… apie ausinima, temperaturu stebejima/reguliavima etc niekas nieko blogo ir nesako…

jo prijungtas prie LPT viska rasi cia http://ivo.verhegghe.be/?page=lcd2

niu puikiai sugalvota su tuo ekranu. reikės prie seno lapatopo pasigamintiŠypsena

jo prijungtas prie LPT viska rasi cia http://ivo.verhegghe.be/?page=lcd2

Kalbu ne apie aušinimo gerinimą, tylumą, bet apie "tiuningą". Nesupratai? Prisidedu visokių neonkių, lempučių, mirga kaip kalėdinė eglutė, naudos aišku jokios, bet aš "kietas".
Jei aušinimo gerinimas, tylinimas yra tiuningas… Tai pas mane pritiuninguotas kompas ojojoj kaip… 12 cm aušintuvai, 8 cm sumažintom apsukom, vaizdo plokštei pasyvus aušinimas padarytas… O kas viską apkarstysiu kalėdinėm lemputėm, tai nei kas matys, nei kam naudos bus. Negi aš pasistatysiu kompą ant stalo ir rodysiu visiems?
Toks dalykas kaip LCD ekraniukas gal ir naudingas, bet tvarkingoj sistemoj neturėtų rūpėt temperatūros…

Geriausiai tai užtiuninguoti taip, kai "dėžės" nei matyti, nei girdėti. O apie beždžiones gerai pataikyta, yra beždžionių lietuvoj, joms patinka blizgučiai …

viskas yra puiku … as pats siekiu kuo tylesnio pc darbo ir kuo geresnio aushinimo na bet tos neonkes, blizguciai… Visas pasaulis tai daro? gal… (sheip abejoju) visas pasaulis britnei spears klauso bet as to nedarysiu niekada Cha cha (skonio rejkalas) tai man nerodiklis as darysiu savaip. Va uzsi moddinkit taip geriau : http://www.mini-itx.com/projects/ern005pc/ Mirkt