Mobilkos gabaritai: ka labiau vertinate?

TaipTaipTaipGeraiLabas

man swarbu - kad be isorines antenos, nes ji badosi laikant moba kisenej… toliau - svoris (<100 g.) ir galiausiai - kad nebutu storesnis 2 - 2,5 cm.Taip

Visai nesvarbu nei dydis (turiu omenyje visus paskutinių 3 metų), nei navarotai, svarbu paskambinti galima ir kuo ilgesnis baterijų tarnavimo laikas. Nekenčių tų mažylių su mikroskopiniais mygtukais, kur vos ne pieštuku mygtukus reikia spaudyti.

Pasiziurekit i Siemens SL45 ir suprasite kas yra idealus dydis. Antena irdi patogu dalykas isemimui is galines dzinsu kisenes Laimingas ir siaip proporciskas telefonas.

…ir ,kad smelio dezeje boootu galima pazaistCha cha

Man 7650 atitinka mano dydi ir skoni.

grazus dizainas, telefono plonumas…

swarbu paskambinti ir sms parashytCha cha na dar kad nebutu labai jau didelis…man to uzhtenka ish telefo…

TaipTaipTaip

Tika parametrai

Tokiu bereiksmiu postu gal nereikejo temos senos prikeldinet Nekaltas … Jei i tema, tai man 3650 visai normaliu gabaritu, bet kai pamaigai mazesnius mobus tai 3650 labai jau platus ir ilgas atrodo man Nekaltas Vnz dideles itakos telefo matmenys man nedaro Tūsas

siaip svarbu kad butu pakankamai grazus, liptu rankai, mazas, bet ne per daug, nes su mielkais telefais uzsipisimas sms rasyt… Kanda

man daba asmeniskaj dydis neturi rejksmes Ne swarbiausia f-cionalumas,gali but ir1611 didzio,bet kad butu simbian,kamera,bt touchscreen ir pan. Šypsena

Man geriausiai kuo mazesnis, kuo lengvesnis ir kuo daugiau funkciju Laimingas

As dabar net nenoreciau tureti mazesnio uz 3650.Kai pripranti tai labai patogus

Telefone turi buti didelis ekranas, daug ,navarotu", ir nesunkus telefonas turi būti

utiutiu, ciau jau mano tema:] kazkai pirkdamas 6600 bijojau dydzio, bet kuo toliau tuo labiau vertinu dydi!! Tiesiog malonu ji laikyti rankoje, nesiot kiseneje, tiesiog pripratau, ir maziuko, o juolabeu ne symbianinio niekad nenoreciau. Dabar maza pasiemes tiesiog nesugraibau, tokie kvaili jie visi;]. Tai va - pirkit didelius, labai naudinga :]