Mobiliųjų Telefonų Rinka: Klausimai, patarimai ir diskusijos

Nu o po kiek laiko nauji modeliai atpinga? As dbr neapsisprendziu tarp nokia 5500,6288 ir SE w710i. Kuris verciausias stukytes?

ne trupucio nenustebciau jei tas i-phonas stebuklingai i lietuwa neatkeliautuNekaltas

5500Nekaltas

Tau kaip pacukui geriausias butu 5500XM. Nzn dėl muzikos kokybės , bet turi gerą kamerą , symbianą, atsparus smūgiams. Dėl kainos, tai sakyk kur ir naują ar naudotą ruošies pirkt , tada jau kažką gal ir patarsim.

Tikriausiai galwoje turejai nokia 5500xmMirkt
nu as asmeniskai tik uz w710i man jis pats graziausias ir siap SE man labiau prie sirdies nei NOKIA, o 6288 neimciau, nes nemegstu slaidu ir dar nemuzikinis telefas (kazkaip prie muzikos traukiaCha cha) o kas del 5500xm leisk paklaust ar tu matei kaip ji atrodo?!Veee tokia slkstyne sukurt reikia turet gabumuJuokiasi

W710 man patinka, bet funkcijos nelabaiNe
Koks:
http://www.mobili.lt/lt/telefonai/nokia/5500_sport_xpressmus.html
ar
http://www.mobili.lt/lt/telefonai/nokia/3250_xpressmusic.html

tikrai labiau verti…
Cia bent jau mano asm. nuomone…Labas

Tikrovej ji geriau atrodo…
Beje K750iVeee. Tas tai slykstyneTaip

ir ka prie funkciju prikisi, kad w710i symbiano neturi?Nekaltas

Manau Nokia 3250XpressMusic geriausia griebt… Pakuotej dar ir 1GB kortele rasiŠypsena
5500XM irgi kortele 1GB, lygtais, turiNekaltas

Prie ko cia k750i?Nekaltas Man taj asmeniskai jis irgi negrazus bet apie ji cia niekas ir nesnekejoŠypsena
Na o kas liecia 5500 taj tikrowej ji kaip ir kompo ekrane ziauriPavargęs nu aisq kaip kam kitam gal nokia 5110 tokia sexy atrodoJuokiasi

tik tiek kad komplekte memory carda didesni gauniGirtas

Sitas jau prarades kokybiska SE kamera…
Nokia 3250XM turi 1GB kortele, Symbian’a, didesni ekrana, daugiau formatu skaito…
5500XM turi Symbian’a, “sportines funkcijas”, atsparus smugiams, 1GB kortele (neesu tikrasNekaltas), daugiau formatu nuskaito… ir taip toliau…

W710i irgi turi savo privalumu - graziai atrodo, yra daug SE priedu (koloneles ir pan.), kelios “sportines” programos kaip zingsniu skaiciavimas, radija su RDS’u, ausines kokybiskosGirtas
Gaila, kad garsiakalbis prastas ir filmuoja prastai (nors sitos nokios irgi), gal dar keletas niuansu yra…

tai, kad tu, Sarai, se fanas. niekada nepasiulysi nieko kito. Cha cha

Man tikrovej tai normaliai atrodoKietas

O tai man to symbian nereik, per sudetinga butu Cha cha

Kazkaip, nezinauNekaltas Renkies vis tiek tuLabas
As tai N3250XM vien del mazesnes kainos prigriebciauJuokiasi

Ciupinejau vakar slideri tai fui kaka… Cha cha o gaila w710i nemates gywai, turbut penktadieni reiks i centra nulekti paziureti…

:-\ gal esate susidūrę su "Push To Talk" technologija?
kokiu principu ji yra sukurta, kaip veikia?
jaučiu Lietuvoje niekas dar neteikia tokios paslaugos?

6288 Nekaltas?

Ne kitoki… Gaila kad 6288 neislaike 6280dizaino Liūdnas