Mobiliųjų Telefonų Rinka: Klausimai, patarimai ir diskusijos

Čia daug ar mažai ?

Kaip uz nauja tai nezinau, bet kaip uz naudota tai daug manau turetu maximum kokie 900-800lt kainuot (mano nuomone)

Nokia 3250 expressmusicKietas

Bet N80 rinkoj yra gana mažai. Dėl panaudoto kainos, tai jei mobili.lt jis yra 1550lt , manau panaudoto tarkim mažai naudoto/geros būklės /su visais priedais ir tt… kaina turėtu iki 1000 (ne galutinė).

Tai ką labiau vertini ? Softą ar muzikos kokybę ? Jei šie variantai yra labiausiai tikėtini tai nueik į mobili.lt saloną ten tau duos pamaigyt juos abu.

O kodel kainos net ant keliu simtu skiriasi mobilioje linijoje ir telearenoje? Nekaltas

Man ta xpress klaviatur nepatinka :ne: kazkokia, o tas SE tai lb sexy Cha cha Cha cha

Man ir įdomu. Kiek girdėjau tai telearena yra eiliniai perekupai su patalpom. Man atrodo tai telearena parduoda tlf su mažoku navaru. O mobili matosi paspekulioja. Mačiau kaip su nokia N70 : iš pradžių kaina buvo liktais 1250 (kai pasirodė) , po to jie staigiai užkėlė apie 200lt. Visi komentaruose pakėle chaju tipo - wtf ? kas čia vyksta ? Mobili atsakymas maždaug - Mes manome ankstesnė kaina buvo per maža tokiam tlf kaip Nokia N70. Esmė tame kad jie galėjo palikt ir ankstesne kaina, bet liktais ir su didesne paklausa buvo tad kam vargintis , jei galima paspekuliuot ? Be be beLabas

Tai va turbut reiks laukti kada atpigs ir pirkti…

Manau, kad dar mobilioje linijoje yra kainos didesnes del to kad jie turi visa tinkla ivariuose miestuose ir kad prekiauja dar fotoparatais, priedais ir t.t. Nekaltas

Nu šiaip jo : patalpos , darbuotojai , mokesčiai. Bet tokio didelio skirtumo vistiek neturėtu būt Idėja

Tarkim lyginam Nokia N93 Mobilioj linijoj kainuoja 2290lt, o telearenoj 1699lt. Tai skirtumas gaunasi 591 lt Vau! skirtumas nezmoniskas. Užsispyręs

Dar galim pridėt ir SE P990i
Mobili- 2300lt
Telearena- 1649lt
Tyngiu skaičiuot , bet skirtumas akivaizdus Pavargęs Na gal nedarykime reklamos telearenai , bet kainų skirtumai bišky Kvankt?

As ta pati turejau omeny, kad kainu skirtumai yra nezminsiski

Priėjome išvada , kad mobili tikrai spekuliuoja ir naudojasi savo padėtimi ?

Jo, as pilnai su tuo sutinku

Noreciau suzinoti, ar vokietijoje galima pigiau nusipirkti mobiluji telefona negu lietuvoje?

Kiek as zinau tai vokietijoje brangesni nei lietuvoje nes ten kitas pragyvenimo lygis

Manau šia tema dar padiskutuosime rytoj Šypsena Ateis kiti , pareikš nuomonę. Aš jau gal einu Miegantis

O wat niekaip neapsisprendziu wis iki 1200lt kas geriausia butu? Patarkit…