MMORPG karai (WoW vs L2 vs EQ2 vs ir t.t)

apskritai tariant, man Wow yra tobuliausias ir labiausiia itrauiantis zaidimas koki esu zaides. Zaidziu pusantru metu ir jis man visai nenusibosta Šypsena Kiekviena diena randu vis kazko naujo. Bet manau vistiek cia yra skonio reikalas Cha cha

Tiesa prie grafikos dar norejau pamineti ir garsus Šypsena jie irgi pasakishki. neseniai suzinjau ka Undercityje girdisi kaip arthas nuzdo savo teva Šypsena jegele Cha cha

Ponas, ash taip ir supratau Cha cha Kabutes kam buvo uzhdetos?
P.S. siulychiau uzhmest aki i zhodyna, ka reishkia “sarkazmas” Šypsena

Ne lyginai, o prilyginai. Ash nesakau, kad ten L2 grafika saks and mast dai, o EQ2 - uber alles, bet, imho, pagal realumo "siekima" tai WoW su L2 zhygiuoja koja kojon, palyginus su EQ2 pieshinukais ant sharvu ir panashia fignia.

Ko chia nesuprast? Kuo grafika realesne, tuo ji tobulesne. Idealiu atveju grafika turetu nesiskirti nuo realybes Šypsena Settingas nesvarbu. Kitkas buvo logines ishvados Cha cha
Na nebent ash ne taip supratau tavo pasakyma apie “realu pasauly”. Bet tada siulychiau pasidomet daugiau priesh rashant. Karviu ant dvieju koju ir EQ2 yra Cha cha

[quote]o del EQ tai irgi nzn, nezaidziau, bet sake ten craftas geras yra ir pagalvojus kad wowe irgi galetu buti panashus, nes dabar ishtikruju shiek tiek noubodokas, nors TBC ishejus pastebejau kaikuriu idomesniu naujoviu.
[/quote]

EQ2 turi zhymiai daugiau pliusiuku, bet mes juk apie grafika, ar ne? Mirkt

toks jausmas susidaro kad skaitai viena bet perskaitai kita Šypsena su tavim net neidomu diskutuoti Cha cha Gero tau zaidimo.

Pasizhiurek zhodyne, ka reishkia “diskutuoti” Šypsena
Next, plz Kietas

plz - palaižyk

heheŠypsena Dar vienas …oi. Vos neparasiau kito vardoMirkt Uukrul gerbejasCha cha
Jis nesikeicia siurbele. Patikek manimiŠypsena
Su juo idomu diskutuot, bet paskui suvoki tos diskusijos begalini beprasmiskuma…
Zirniai i siena.

VB, kai baigsi su asmenishkumais bei pradesi nors kiek dometis zhaidimais, kuriuos zhaidi, tada padiskutuosim.
Next Kietas

>Uukrul
AS domiuosi zaidimu kuri as zaidziu, ne is kitu forumu plepalu, o is savo patirties. Tegul ji ir lamiska kaip kam atrodo. Bet tai mano asmenine patirtis.
P.s. jau instalinu TBCLiežuvis

gali buti Šypsena o tai ka tu omeny turejai? nes as pagalvojau, kad jau varai ant manes kad nenoriu sedet per naktis kad karda gera gautCha cha