Mitsubishi fanai. Grand meet'as spalio 2d. Kaunas.

Ir as turiu Eclipse… Yra tu Eclipsu kai sieno!

tai gal gal kas koki meeta priesh naujus organizuojaT butu smagu visiems mitsubishinikams susirinkti! ka jus manot?

PritariuTaip

Banguoli,

uzhsuk:
http://www.autonews.ru/catalog/modif.shtml?/catalog/10025/mod_11817.sh
tml

Turbut tas modelis

Aciu, AlphaKilo, bet kur ten apie kompresija parashyta ? Mane domina kompresija, o ne suspaudimo laipsnis, jeigu ka… Labas

2banguolis:
prashom wisi duomenys Šypsena http://www.chasti.ru/tech/index.php?btn=tech&avto_id=25&kuzov=
Colt+1300%2C+12V&year=1990-1992&t=&id=887#25

Vat vat ir pas mane problemele yra coltui 89 metu… su saltu varikliu, visai nelaiko apsuku ant laisvo, tik nuimi koja nuo gazo ir gesta, dabar spejimas yra toks kad del temperaturos daviklio problemos (ar kaip jis ten vadinasi) bat tai neaisku iki galo… gal kas ka patarti galite?

Vaziuok i mitsubishi servisa ten jie prisijung prie kompiuterio. Man tas pats budavo mashinai pastovejus uzkurdavau ja tik ish kokio 5 karto. Tai ten gali buti temperaturos censoriai isheja.

na matai, ten nulups tiek uz tuos visus tikrinimus ir t.t. kad manau ta masina neverta tiek pinigu… kaskaip norisi apeiti tas visas bedas ir susitvarkyti paciam kaskokiu stebuklingu budu Mirkt bet jau aiskeja kad turbut nieko neiseis taip paprastai…

2eclipse,

Kiek sumokejai uzh patikrinima mitsu servise/centre? ka???

Norvegijoj tai uz dyka. Kadangi jie tikrina uzdyka kad pritraukti zmoniu i servisa. Jie tikrina uz dyka del to kad zino kad pas juos remontuosies o ne kur kitur. Nes tokius dalykus gerai sutvarko tik mitsubishi atstovybej. O kaip Lietuvoj tai nezinau. Bet geriau kai prisijungia mashinos kompiuterio nes tada tiksliai zino kas ne taip. O tai paciam nereikes spelioti.

pataisykit pavadinima ir iterpkit Galant!!! Kanda Cha cha Kietas

O su Lancer dyzel priimsit?Cha cha

Drumbash, dekui, cia jau geresnis saitas. Bet vistiek lieka neaishku, ka reishkia tokia kompresija >8.6. Ar tai reishkia, kad tokia kompresija yra minimali norint, kad mashina dar vaziuotu ? Bet mane domina, kokia kompresija turi buti naujame variklyje, kad galeciau spresti, kiek manishkis yra susidevejes. Kas galit pasakyti ?

na tai as busiu dar vienas, kuris turi Lancer 1.8 GTI. Pas many 91 metu.
Opi problema yra su isorinem priekiniu ar galiniu nesvarbu dureliu platmasinem apdailom. Vis nulekia ir nulekia. O siaip viskas norma. Kartais sugenda, bet retai.

Turiu viena vokiska kita japoniska ir ta japoniska lanceris97m isigytas pries 3metus keiciau tik tepalus ir oro filtraCha chasmagu su ja lakstyti,bo dideliu problemu nera…tfu tfu tfu per pety,kitas automobilis audi 80 tipo standartas bulka tai keistas variklis,nekalbant apie visokius salintblokus,amortikus ir na na ir ttKanda jei pirkciau dabar tai ciuju kazka is japonisku arba bmw arba mb jokiais budais ne audiVeee

Turiu eclipse’ą ir colt’ą. Colt’ą papjoviau ir broliui atidaviau važinėti. Eclipse’as taip lengvai nesipjauna, bet jau variklis tvarkytas dėl visokių diržų prasisukimų. Kompiuterinę diagnostiką atlieku pats su paprastu laptopu, jungdamas prie diagnostinio porto. Patį pirmą kartą buvau mitsu servise Vytare ir už tai palikau 50 lt. Tada ir susidomėjau, kaip tą diagnostiką atlikti pačiam. Cha cha Pavyko. Turiu problemų su oro sklendės padėties davikliu (TPS). Keičiau, pirkau iš šroto už 100 Lt, bet jis irgi nebuvo geras, tik geresnis. Tad vis dar turiu nevisai veikiantį. Šypsena Vytare už jį nori 1190 Lt, o nuo Hyundajaus neparduoda. Tokiais pačiais varikliais ėjo berods Hyundai Sonata '92-'95 metų, tad manau tas daviklis nuo jos turėtų kainuoti pigiau, tik netikrinau ar tikrai tiktų. Šypsena

2tranzas,
mano beda, tai aishki, laisvu apsuku oro voztuvas jau prie mirties. Bet gal ziema dar ishtempsiu Nekaltas Bet kiek pastebejau tai pas visus panasios bedos. As shiaip turiu Colt’a ~5men. bet nelabai taupau varikli, ir zieda pasuku ir siaip paspaudziu. Cha cha Cha cha Cha cha Keiciau dirzelius, oro filtra padoresni isidejau, stabilizatorius ir kelis sailenblokus. Vnz dideliu bedu ishvis neturejau Mirkt Per kairy peti tris kartus Liežuvis Liežuvis Liežuvis

mire tie fanai Žliumbia

Taip sutinku. Mitsai padare mirau.