Mistika

…sprendzhiant ish klausimo - ir vieno, ir kito… Drovus

…plet…kazhkokios nesuprantamos savokos…gal galetum paajshkint???..

pagailekit manes…

A ko tave gailėti, čia kas, Motinų Terezių sjezdas? Ir del ko gailėti? Kad nesidulkinai jau kelis metus, ar kad vyrai ragus įstato? Brangioji, kaip sako kazachai: Takova se lia vi, nieko nepakeisi ir prieš vėją nepamyyši. Viva la Cuba. Non Pasaran. Oni Ne proidut Aloha. Labas

…o gal pemylet???..

kad dulkinuosi du metus… ir nepatyriu orgazmo Liūdnasir kad nerupi man visai tie ragai… o turetu Taip

2 metus??? Cha cha

Pavargęs … prdedu itart, kur kaltu ieskot …

nagi… nagi…

…ajajaj…gal paskelbk klube konkursa???..a vdrug aciras tas vienintelis su kuriuo pajusi???.. …a jej nepajusi taj busi gera darba padariusi - 30pliusiechius patenkinusi… Juokiasi

nesupratau Cha chatai jie mane ar as juos???

…jaukas mestas… I dabar 30+ gigantai (minties) apipils innnos privatu pasiulymais ishsiaishkinti ir pashalinti frigidishkumo priezhastis…

laimės paukštis Kietas

kad abu labai aiskus ir nemistiski… Nekaltas

…patirtis net pro plunksnas sviecia Cha cha

nunesk patalyne i valykla, jei pati nemoki normaliai iskalbt, ir mylejimosi metu kylancios dulkes nedirgins nosies, tu neciaudesi ir gabut taip pavyks atsipalaiduoti bei pajausti ta Myliu malonuma, atsiduoti aistrai ir taip pasiekti ta tavo isvajotaji orgazma Taippriesingu atveju nesvarioje patalyneje esancios dulkes taip ir liks pagrindine nesekmes priezastimi Mirkt

blondinem tai nesuprantama Liūdnas Cha cha

nors vienas patarimas Šypsena GeraiP.S. o gal man pradet myletis??? Nekaltas

uz tai prasau duoti virtualu bucki Taip Šypsena

Apakęso ash galvoju kad vyro orgazmas ir moteru mejle tai tikrasis mitas… moteru mejle bajgiasi kartu su babkiu kisheneje pasibaigimu, o orgazmas… na ka ash zhinau - dirbi, dirbi, prakaituoji keturis - penkias valandas, po to jautiesi pavarges ir viskas… koks dar orgazmas???