Mirsta gyvunelis...

Kazkada teko palaidot vezliuka,tai uzkasiau ji miske,nes prie namu negalejau,kadangi gyvenu daugiabutyje…

Geriausiai, aishku, butu sode…
Ash shi vasara buvau Tallinne, pudeliu parodoje, o po parodos buvo "barbekiu" pas buvusi Kennellito prezidenta, jie augina pudelius, tai pas jos kapines sode yra, du shuniukai ir katyte, pas shuniukus tujos pasodintos, o katynukui net akmuo su uzhrashu pastatytasTaipTaip

As ant kryciaus kalno(prie mano namu yra) pakasciau jauciu, ten mano ir mano sunu mylimiausia vieta, nes ten every day nueinam, taip kad nepamirsciau savo augintinio niekada.

uzuojauta
siulyciau mishkaTaip

Mnao pirmasis sode pakastas tarp juodo ir raudono serbentų krūmų… Toj vietoj kasmet gėles vasarai pasodinu…

Teko ir man tokiais dalykasi rupintis Sudužusi širdis Visi mano augintiniai darzhe, po obelimis uzhkasti Liūdnas Kiekviena vasara toje vietoje pasodinu geliu. Shiaip labai smagu, kai turi vieta, kur gali ateiti, pasedeti, prisiminti savo mylima drauga, galbut net pakalbeti su juo… Nežinau Pavargęs

Nemazai augintiniu teko palaidot. 2 Žiurkenus ir suni palaidojau sode tarp geliu, o zuvytes teko laidot klozete Žliumbia

As kaciuka laidojau…Kad tik savo nereiketu…NeNeLiūdnasLiūdnasLiūdnasLiūdnasŽliumbiaŽliumbia

Paslaicius sita tema rimtai galima Žliumbia

blemba net kazkaip per kuna siurpuliai nuejo temos pavadinima perskaicius!!!pagalvojau,kad…
nu o pas mane tai yra visko buve…ir jie tvarkingai palaidoti pas mane sode Žliumbia Žliumbia Žliumbia

Anksciau patvoryje laidodavom, o dabar turbut deciau y polietilenini maisa ir…

Anksciau turejau suni dvortjerjera Taip, nepamenu dabar tiksliai kaip buvo, parsivedziau as ji is pasivaiksciojimo ir po poros valandu jis pasijuto blogai, krito ant zemes, raitesi ir inkste. Issigandau…nesupratau kas vyksta NePaskambinau savo teciui ir mes suni nuvezem i veterinarijos gydykla. Suns is masinos net nekeliau, pasikvieciau veterinoriu prie masinos. Jis apziurejo mano suni ir pranese kad mazai vilties, nes Carlis is tikro labai prastai atrode. Begalo suspaude sirdi ir paklausiau argi istikro nieko negalima padaryti? Nes veterinoriaus spejimu suo galavosi nuo siurknuodziu. Kai tik jis pasake kad tai beviltiskas reikalas, as sedau atgal i masina ir nulekem iki kito veterinoriaus. Cia lygiai taip pat buvo pakviestas gydytojas ateiti iki masinos…jo veidas taip pat nerode jokios vilties. Taciau jis vistik pabande suleisti kazkokiu vaistu…pasake galbut jis isgyvens. Viltis durniu motina, tik isedus i masina, suo prie mano koju issiriete ir viskas Žliumbia netekau jo. Palaidojo ji mano tevukas ir niekada neprasitare kur… Liūdnas

sode kokiam kampelyjeNekaltasuzuojautaLiūdnasNustebęs

…niu matyt netaip supratot, as cia tik is smalsumo paklausiau, o mano suniukas [aciu dievui]…dar loja visalaika Mirkt…fainulia Šypsena

kai budavau kaime pas mociute teko laidoti daug triusiuku,visciuku ir t.t.,o laikyto namie nei vieno nelaidojauNe tiesok palikdavom veterinarams Liūdnas ,ai, skaudu prisimint Liūdnas

Teko ir man palaidot savo suni(ji partrenke masina ,tik 2 metukai tebuvo Liūdnas)tai net prisiminus ŽliumbiaŽliumbia bet ka darysi matyt taip jau turejo buti,gal tai buvo pamoka kad juos reikia labiau saugoti ,todel as dabar daug atsargesneTaip

Uzuojauta Nustebęs Nustebęs Nustebęs

Šiaip tai čia labai rimta problema. Juk pagaliau egzistuoja kažkokios
sanitarinės normos, jau vien dėl to negalima gyvūnų laidoti kur pakliuvo.
Jau nekalbant apie tai, kad kažkam gal norisi aplankyti numylėtinio kapą, o kažkam gali būti tiesiog fiziškai neįmanoma šaltą žiemą laidoti gyvūną, ypač stambų, bile kur.

As savo 3 ziurkenus ir 1 sinsila tai palaidojau sode, akmeni nemaza uzdejau ant virsaus - ne tik del grozio, bet ir tam, kad kokie priklyde sunys ar katinai neiskapstytu ir nesuestu… Nekaltas

Liūdnas