minskelis

Juokiasi Juokiasi dronai nx

iaai.com/Vehicles/VehicleDetails.aspx?itemID=20737196&RowN umber=15&loadRecent=Trueuz kiek iseis tokia? vyriausias?

Nu jei de pigiausias kainuoja 60.000, tai sita pirkciau uz 30.000 drasiai, gal ir 35 mokeciau atidziai paziurejas.

ir musimas is paziuros toks +/- ne tragiskas

Tas musimas tai cia isvis nieko tokio, vaziuokle pastatyti i vieta, tada:bmwautodalys.lt/lt/katalogas/dalys/41_2140/K334902/0/0/0/0 /0Is sito brezinuko susiperki skardas susidedi naujas, gal lanzeronas biski paejas, tai pataisyti reikes ir viskas tad jau turi tiesu prieki, visas kitas dalis, kas suluzia perki ir renki kaip konstruktoriu Laimingas

Algirdekas,reiskia tave siek tiek pazistu Cha cha

to viriausias kaune audiokomponentai.lt/ esu keleta koloneliu pirkes, pasnekejus ir kaina numeta…

tai prisistatykite ponas, gal ir aš jus pažįstu Cha cha

Nu va Vikce tas pats stiprintuvas is mano linko jau 60euru pigiau Gerai

tai varle.lt niekad nepasizimejo gera kainu politika…

Tavo tevukas gydesi abromiskese pas mano teva,tai pas jus kelis kart sveciuose buvom,tokia ir pazintis is tikro Cha cha,ignas mano vardas

bent as dar nieko neradau varleje pigiau,nei kur kitur,nors kolega pirko vido korta kompui uz 400+kazkiek oiru,tai sake varle geriausia kaina dave

Sveikas Ignai Jok… Mirkt atsimenu puikiai Šypsena

tai reiskias nedaieskojo, siaip kartais geru kainu ispuola ir allegro pvz ieskojom boso ai lietuvoj ~300eu audiokomponenetai ~275eu o lenkijoj ~180eu tai su pirklenkijoje.lt gavos ~192eu su atvezimu i kauna.

o ka dabar nauja mada i buta siulo deti prie tv sienos? Tipo realiai tai uztekdavo man ir paprasto pigiausio soundbaro su subu. Ka dabar siulote detis kad neuzimtu vietos? gal koki mandresni soundbara + suba? ir kad butu koks blutufas?

Varle.lt prekes yra skirtos vokieciu rinkai. O ne kaip kituose shopuose trecioms salims.

Juokiasi

O siaip apie cigarus is asmenines patirties galiu papasakoti kaip nuo bloko parduoto daeinama iki furu. Pinigai geri, bet galiausiai vistiek tenka kalytkeje cefyra triubinti.

Jei jau apie abromiskes, tai kartais to gydytojo vardas ne Gintas?

O jei jau Gintas, tai turbūt ginekologas Juokiasi