minkstas buvo

na tu rašei, kad mes tvarkingų auto neperkame Mirkt O aš pirkau. Pagal LT kainas permokėjau Taip, bet nusipirkau tikrai tvarkingą auto MirktP.S. Dapisti auto galima ir per daug mažiau km, tai rida nėra rodiklis Šypsena

tomai, matai, esme tame, kad tu nematei nei vienos mano masinos, bet zyzi taip, kad vazinejai su visom kartu su manim Šypsena) tas tai keista… per atstuma masinos bukles joks burtininkas nenuspes, o tu ta bandai padaryti Šypsena

Malkų įlankos terminalas

Rafi, jau tik nereikia - bura per atstumą ne tik būklę atspės, bet dar ir suremontuos ŠypsenaApie tas, kuriomis tu važinėji aš nieko nežinau, nes tu sakai LEDAS, bet tik parduodi ir prasideda, ta viena buvo blogai, tai kita ir t.t. Nekaltas Va čia keista kažkaip Taip

Seniuk…kelmes milicininkes ok(2vnt) mokytija ok…stydente irgi buvo ok…tik kupo tikrai reikia. Cha chaka jus cia apie ledus…maciau rafio matini…ledo ten tikrai nebuvo vizualaus…bet pardave…reiskias likvidi…to ir reikia, va paskutinis is fotkiu grazus buvo.

tokios klases masina leda yra sunku rast. ypac kai jai jau virs 10 metu… kad visi absoliuciai navarotai veiktu, kad vaziuokle ledine, kad deze, motoras be visiskai jokiu pasaliniu trikdziu… na motoras viskas ok, bet ten pvz deze kokia visada buna kad gliucina, tai grubiau perjungia begius, tai dar kazkas… kaip tik vakar su draugelio kiaule vaziavau e39, nu jis ten mokejo nepamenu pries metus gal dvacoka… nu bbz. nu smagiai vaziuoja ir visa kita, bet gaila 20 moket Šypsena) bet irgi, eme ledine, forsunkes buvo, dabar pompa parejo, vistiek tai tas, tai anas islenda,. ai dar buvo turbina uzlinkusi… rida masinos 270~

CLS… Hmm, rūdžių kalnas, dėžė apgailėtina, už savo pinigus nevažiuoja taip stebuklingai, žemas, kliūna visur, gale vietos nėra. Viena, kas man patiko - vidus ir panelė graži. Cha cha Ir šiaip, gražus. Cha cha

CLS rūdžių kalnas? Nekaltas

rudyja jie Taipir dezes neprotingos labai + nelaiko 7gtronikai