Minimalizmas interjere (tyrimas)

Minimalizmas man irgi patinka. As tai isivaizduoju, kaip sviesio sienos, sviesus baldai, sviesios uzuolaidos, glotnios formos, vientisumas spalvu ir daiktu atzvilgiu, simetrija paveikslu kabinime, vazoneliu spalvose ir dydziuose. Kad aplinka nebutu visai sterili ir balta, as renkuosi ivairius, siltu spalvu akcentus, pagalves, kilima, vazas, uzklotus, kurie dera tarpusavyje.

jo spaudoje tai vaizdeliai grazus, traukia aki, kas megsta si stiliu. man asmeniskai taip ir norisi gyventi, kad visi daiktai pasisleptu spintoje. stengiuosi taip ir islaikyti ta.

Esu vienu metu gyvenes minimalistiniame interjere. ne todel… kad esu shio stiliaus shalininkas, bet todel, kad tuometu nuomavaus 2,5 kambariu buta… ir turejau lova (tiksliau ciuzini), lagamina su rubais, koma ir 2 dezes daightu Šypsena gyvent galima gan normaliai… bet su laiku daigtai linke kauptis. ir juos reik kur nors susideti… manyciau minimalizmas yr gerai burzujams, kurie turi kalnus erdves ir maishus pinigu Šypsenasamgu but turet tarkim 20-30 kvadratu miegamaji… su viena lova naktine spintele ir sienine spinta. Svetaine kokiu 30-50 kvadratu su “laikrashtiniu” staliuku, sofke, pora pufu, zidiniu teliki ir pora minimalistiniu lentyneliu… bet visa tai susiveda i maishus pinigu. (ir kur kishti visa kita reikalinga stuff’a ?) a. tiesa Šypsena vistuve irgi gerai but turet minimalistine… jei ten tik rytais kavute gertum…

arba isirengi tamsu kambariuka kur viska suslepi,kad islaikyti minimalizmo stiliu Girtas

Man patinka daug vietos, mazai baldu. Patinka pora mazu staciakampiu spinteliu vietoj sekcijos… Bet sedeti man patinka toki grazu ne mazame ir grieztu formu fotelyje. Ir sofai neminimalistinei teikiu pirmenybe… ir geliu daug, ir vazonai skirtingi… Man, matyt, patinka stiliu maisalyne. svarbu, kad butu daug vietos, patogu ir jauku. A, mano svetaine, tai beveik ir atitinka mirusio apibrezima. tik didelesne, tai lentyneles keicia spinteles, o zidini akvariumas.

Pas mus: svetaine+valgomasis+virtuve sujungti, yra tik nedidele zidinio pertvara. Visai uzdaras virtuves komplektas, stalas, kedes, saldytuvas, 3iete sofa, pufas, fotelis, tv, audio, staliukas 50cmx50cm, lentyna (neapkrauta), bonsai. Stai visi daiktai kurie yra toje 50 m2 erdveje. Miegamasis 15 m2. Yra lova (ciuzinys ant zemes) ir komoda. Visi rubai - drabuzineje. Slamstas - sandeliuke. Grizes is chaoso prisunkusios miesto aplinkos pailsiu ir atsigaunu.

[manyciau minimalizmas yr gerai burzujams, kurie turi kalnus erdves ir maishus pinigu Šypsena] - na jo neblogai cia pavarei Šypsena na siek tiek gal nesupratai. apie burzujus tai aisku. siaip jiems nerupi minimalizmas. jie maksimalistai Šypsena kuo daugiau tuo geriau. kalba eina apie stiliu kuris turetu buti kazkokiu tais budu pritaikytas paprastam zmogeliui, kuriam atsibodo gyventi tarp daiktu. kai jis nori atejus namo atsipalaiduoti ir pailseti dvasiskai, viziskai, moraliskai ir pan. sededamas ant sofkes beziuredamas pro langa kur ant palanges auga zolyte. aisku kazka jam reiketu daryti su juo stuff`ais tai tikrai. ka jam pasiulysi kaip dizaineris?!!!

a. tiesa. apie milijonus kainuojancius aksesuarus. ishpindejimas visa tai. kad ir minetas shviestuvas uz 700lt. ish tu babkiu 500lt moki homikui dizaineriui. 50lt uz pati shviestuva… visa kita importas/pelnas ir pan. vietinis meistriukas tau toki butu padares tikriausiai uz kokius 200lt. ir neprasciau atrodanti. ir geriau pritaikyta Šypsenaeilinis “dizainieriu” pasipelnimo ish naujuju burzuju shaltinis

nzn…mano bendradarbe samdesi dizainiere,kad naujam bustui duotu ideju Nekaltas be baldu ant tu ideju jau isleista 20 000Lt Pavargęsnzn…jei buta isirengineji sau-tai ir darai pagal savo skoni, o jei nori pasirodyti kitiems - tai tada ir reikalingi dizainieriai Taip

na zinai, tu cia apie h… (dizainerius) atsargiau Šypsena i savo tyrima tavo komentaru tikrai nedesiu. zinai apie tuos meistriukus vietinius nelabai kokios nuomones, ir dar be PVM ir be garantijos ir paskui visai dingo… manau geras daiktas turetu kainuoti normaliai, aiku kai lupa uz sviestuva is vienos aliuminio juosteles ir laido kokia 1000 lt tai nelabai… bet gamintoja reiketu vistiek ieskotis geresnio

ash ne dizaineris. ash elektrikas/programuotojas/ekonistas Cha chanors tavo zmogeliui galeciau pasiulyti: pirk sodyba toli toli uz miesto Šypsenao mieste… paprastas zmogelis ziuri kaip galima funckionaliau panaudoti savo turima erdve pasiekiant maksimalo konforta. o konfortas susiveda i daigtus. zinoma. didziaja dali daigtu… kurie ir pas mane stovi galima butu sudeti kur i saugykla. pvz knygu kuriu tonom metos… max karta ar du pajudinsiu per sekancius 50 metu. bet ishmest/parduot irgi negali. arba elektrinis grashtas. kaiptik guli ant spintos ir darko interjera. galeciau ishgrusti ji i rusi… bet dregna ten. beje, mieste pro langa zinoma galima zolyte matyti… bet nedaugelis megsta cokoinius aukshtus Šypsena o balkone pievute auginti… vienzo niekaip neisivaizduoju funkcionalaus minimalistinio interjero. nebent pas koki krishnaita… kuris namo pareina tik pamedituoti. arba darboholika… kuris namie tik permiega. bet mano namu supratimas yr kiek kitoks. ten gyventi reikia. P.S. burzujams butent ir rupi visokie minimalizmai… bo jie neturi kur babkiu det. reik priesh chebra pasirodyt… ir gali sau leisti brangias investicijas, eksperimentus ir konsultacijas.

nesutinku. nemanau kad jeigu tu ne dizaineris tai padarysi viska teisingai. na nebent koks meistras esi (visu galu Šypsena ) aisku dizaineris dizaineriui nelygus. yra tokiu kad primakaluoja ir…tada jau tikrai turi pats perdarineti. aisku jeigu nori daryti pats (neturint tokio issilavinimo, bet zinai ko nori(, reiketu rasti geru meistriuku ir tada jau tau pasiseke, igyvendinsi savo svajones. bet dazniausiai meistriukai daro ,poprostu’’ ir lupa kaip reikia.

nius savo komentaru ash jokiam tyrimui neskiriu Šypsena ash tik diskusijoj bandau dalyvauti. kas liecia shviestuvus… kokios tau garantijos reikia ? kad laidas nenulush ?? ten gis apsoliuciai elementarus irenginukas Šypsena jei atrodo normaliai/solidziai tai ir nesubyres tau dar 100 metu Šypsenanors sutinku. visokiu meistriuku buna Šypsena bet kokybe vertinti tik pagal kaina yra naivu. bazine ekonomika: prekes kaina yra tai, kiek pirkejas sutinka uz ja moketi… o ne tai kiek kainavo ja pagaminti (zinoma ivedus konkurencija… tas teiginys nebegalioja, bet dizaino elementams kokurencijos kaip ir ner. ) dar apie dizainerius. ish principo dizaineriai buna dvieju tipu: a) menininkai (ir psiaudo menininkai) kurie kreizeja aukshtom materijom… daro dizainus kurie kartais i zurnalus patenka… bet retai buna funkcionalus b) amatininkai kurie daro “konvejerinius” dizainus. ju darbo rezultatas - tavo pacio idejos “adaptuotos menishkai” va su shitais jau sekmes reikalas Šypsena jei gera dizaineri pasigausi - padarys super: gausi norima funkcionaluma ir pakenciama estetini vaizda. ant sharlatano uzsirausi… negausi nieko (P.S. programine yranga ten didziaja dali darbo atlieka Šypsena eilinis zmogenas su kompu sau gali neka prasciau pasidaryti. kitam daryt… reik turet psichologo zinio ŠypsenaP.S. ok. gal baigiu apie dizaina, kol galutinai nenusishnekejau. ne mano sritis tai Šypsena

na bet matai-dizaineris pasakys-cia reikia tik parketleciu, laminatas nesiziures Cha cha arba dekit ten ir ten tik plyteles ir pan Šypsenatiesiog jie siulo idejas ,kuriuos zmonems ne visad pagal kisenes Šypsena isleidzia paskum jaunos seimos paskutinius pinigelius ir nebturi uz ka gyventi Šypsena

na as tai ir 10 aukste uz zolyte. ant palanges mielai pasisodinciau. pabandyk gal patiks Šypsena (apie burzua tai kita kalba, gal kita karta). na nezinau ar graztas labai funkcionalu ant spintos. aisku kai jo prireikia ir tau reikia begti kazkur jo ieskotis nesinori.

O man brangus svietuvai patinka. Ir ne is principo, o todel kad visi pigus kiek maciau Blogai. Deja, jau keli menesiai kaip nerandu patinkanciu sviestuvu virtuvei, svetainei sieniniu, miegamajam.

as katik pats sau dariau interjera. as nesu ,burzujus’’ (nepyk mires), esu paprastas zm. uzsakove buvo mano zmona Šypsena jai kaip uzsakovei siuliau interjero sprendima (as dizaineris (nezinai kokio punkto (pagal ,mires’’ komentaru) saves negaliu vertinti, zmonos profesija surista su dokumentais ir pan. na kanceliarija (visiska priesingybe). najai mano idejos ir stilius patiko (ne del to kad vyras Šypsena ) esu realistas, bandau daryti interjerus funkcionaliais. aisku medziagos turi buti gero, nes interjera daraisi ne 1 metams, o pusei savo gyvenimo kaikurie paprasti ppl darosi ir visam gyvenimui. tiesiog tas dizaineris neatsizvelgia i kai kurios niuansus, gal mazaipabendravo su uzsakove, neissiaiskino jos galimybiu, noru, gyvenimo budo ir pan. tai labai stipriai susieta, tam kad atitikti uzsakovo reikalavimus ir lukescius. pats nemazai isleidau interjerui, bet nemazai ir sutaupiau kaikuriuose vietose…

miręs tu ką Apakęs Apakęs Cha cha pas mane minimalistinis dizainas be jokių dizainerių pagalbos, tai statybininkai klausinėja koks dizaineris darė Liežuvispirmą kartą girdžiu kad esu buržujus … nors pas mane šviestuvai vienas ant sienos apie 400 Lt kitas stovimas apie 600 Lt… su nuolaida 30 proc > Liežuvisnenuvertinkit patys savęs. tai juk butas o ne viešbutis beje man patinka gyventi gražiai

ir as taip galvoju, kad reikia gyventi stilingai. reikia save myleti Šypsena