MindOsas duos 7500 lt ?

mano draugelis vienas gedimino pily deklaraves, nuo tada adresa zinau- Arsenalo 1 Juokiasi Juokiasi Juokiasi

cu…draudimas?..pazymejai,kad nuomai paleistas? Cha cha

bebenčiuks, bbž, grynai iš žmogiškumo gaila. rafi, liūdnas reikalas tada. teks blogiečiu būti ir toliau Nekaltas

dr002, taip. +10% draudimo kaina pakilo. kas čia nuostabaus?

su tais grasinimais, tai irgi ble. Juokiasi man vienas fruktas nuomininkas is Kauno savivaldybes langus buchas isdauze, paskambinau, pakalbejau- naaaaa mentai skambina kita diena. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kodel man dvigubai brango?

Cu, nu ok, gaila, tai butum pasiryzes moket lizus ir komunalkes, prarasti pelna vien del to ‘‘gaila’’? Cha cha ar cia tik seip stumi…? Cha cha

O saves negaila,kad valkata tavo vaiku ir seimos saskaita gyvena? Juokiasi

dr002, nuo istorijos, draudimo įmonės ir brokerio priklauso. manau, svertiniausias punktas yra bent jau 5metai+ draudimo istorija. if būsto draudimas. nakti, faktas, jog gaila, minkštas žmogus esu, bet leprikonų nepakenčiu. tektų išmesti, gražiai, įstatimiškai. mordabojus geriau veikia, bet nevisada geras sprendimas.

vinas, tu cia uz ta saldytuvo spalvos 8klt nori? Juokiasi

Man irgi gaila sirdyje, bet darau taip, kaip reikia, pisiu lauk ta boba su vaikais, xot ir i lauka… toks gyvenimas. dirba *bliamba* valytoja. Tai tegul eina nx dirbti bbz kuom nors kitu. valytoja gi dirba tik pencininkes.

cu>na pas mane istorija svari,savo bustas be cirku,o kitas draustas pirma karta,tai uz varnikes uzdejima “nuoma” +50% Skaitaublia…tai kudva,vaziuoju i pajuri,issinuomosiu buta ir gyvensiu visa vasara,su vaiku,kuriam jau usai pradeda kaltis Juokiasi…kai spirtu mane nx tie patys mentai,net padai sviltu Ufff

AbsosaS jau spalva trolina. Juokiasi Užsispyręs Juokiasinu as tiek nemokesiu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Dr, variantas- nupyzdini kur i vila, sudarai terminuota sutarti, prasrocini ir smirdi ten- mol neturi kur gyvent kitur, neiskeldinsit. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

dr002, bbž, reikia individualiai žiūrėti. baisiai ten daug niuansų draudikai sudėlioję Šypsenarafi, netavo reikalai kas kur ir ką dirba. svarbu pajamos. o jeigu jų nėra - tada bbs ir gaunas. pažiūrėk iš kitos pusės, gal jai naudinga dirbti pusę etato Mirktvisokie maisto bankai, pašalpos Mirkt

Tai gal jai ir naudinga, bet kodėl svetimos bėdos turi būti tavo bėdos?

cia ne bedos, cia ju toks gyvenimo budas. Šypsenaparazitai ir tiek.

baltas lietuvoj vazinetas 5999 lt max Nekaltasrealiai 5500

puikus variantas, kai pardavėjas nori max, o pirkėjas min Šypsena

nakciau>tik reiketu susizinot,iki kada mano vaikas skaitytusi vaiku ir ar jau tas beveik usuotas sukeltu gailesti valdininkams? Juokiasi