Mielosios, ar jums patiktu?

Cia kas telefonas Šypsena ? Kaip tai mazai infofmacijos reiktu kazko daugiau. Labas

Geriausiai tiktu orginalas.Gerai

[quote]
Akiskvakis rašė:

ziurint nuo ko ta dovana butu…o siaip tai visai miela butu gauti netiketa dovanele Šypsena

Man irgi Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas … joke

o kokia yra aistros ir susitaikymo spalva, koks turetu buti jos derinys, jei spalva tokia jau aktuali? a? ir kokie dabar populiariausi, triusikeliai ir liemenukai??? vo blin ! nes nuejes i parduotuve susiveliau nuo ivairoves…+ dar pardaveja kazkokia loche pasitaike, pasiulyt nieko negali, o paaiskint tuo labiau. gal jai labai sutchkai nepatiko vyras moterisku drabuzeliu skyriuje…Cha chaCha chaCha cha

jei nori nustebinti Moterys tai visada gali pagelbeti jos drauge ar siaip kokia panycka zinanti tai kas jai patin ka ir siaip Aš nekaltas
siaip juoda spalva per daug iprasta ,raudona patraukianti aki,sviesios spalvos kremine ,dramblio kaulo,melsva …siaip negaliu daugiau nieko patarti tau,nes nezinau kokia spalva ji megsta…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Mano drauge kadais turejo labai romantiska vaikna Taip. Jis gyveno kitam mieste ir nuolat dziugindavo ivairiais siurprizais. Viena syki ji gavo pranesima, kad atejo siuntinys. Nuejusios, radom deze sulig televizoriumi Taip. Besijuokdamos vos partisem namo. O ten buvo: didziulis zaislas (turejo drage jiems silpnybe), puodukas arbatai (su rasteliu "man taip gera tau kas ryta atnesti kava i lova&quotMirkt ir seksualus naktinukai su rasteliu "viena nakti leisi man juos suplesyti…"

as tai labai noreciau,kad man vaikinas padovanotu kazko panasaus ir dar be jokios progos! Butu saunu! Cha cha

raudona kaip dovana manau jau siek tiek nuvalkiota…
rektu daugiau isradingumo… nors ziurint kokiu tikslu dovanot nori… ar tam kad jai butu patogu juos nesiot kiekviena diena… ar i eilini pasimatyma… ar kokiam striptizui… ir t.t. kiekvienai progai galima parinkti kazka naujo…

[quote]
moderna rašė:

del dovaneles…niekas men nepasake kokios tu DOVANELIU KAINOS…pamaciau (jauciu kokius 4 kartus masinai pilna baka bendzo prilieciau) OHOHO. na bet reikia tai reikia. ex tos moteros teks peshkom kuri laika varineti
Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaLabas

O tu maniai… brangus malonumas tas moteriskas trikotazas… cia tau ne vyr. po 5 lt trauzai Cha cha

[quote]
Akiskvakis rašė:

taip kainos pinigine kartais nuskausmina,bet uz tai gera kokybe,patogumas,elegancija ir visa kita Šypsena

[quote]
atta rašė:
O tu maniai… brangus malonumas tas moteriskas trikotazas… cia tau ne vyr. po 5 lt trauzai Cha cha

cha cha Kelvin Klein seimyniniai uz 5 lt Cha chaCha chaCha cha

Na ne apie tuos snekejau Cha cha … seimyniniai… beje patys patogiausi…Aš nekaltas

[quote]
moderna rašė:

Širdis

jo teks pasiimti man kokia draugeshka ir tada gal pavyks…Cha cha

Jo ant debilu tikrai "negalima pikti"Cha chaCha chaCha cha

o tu ar bandei, …? be to, cia nei viena neparase, kad toks dalykas joms nepatiktu! Bet matyt ant taves tikrai nera ko pykti…ir nikas toks…