MES vis dar dievai!!! - ane?

nu ir analfabetai… perkaitusios galveles nuo interneto ir kompu…
internetiniai dievai… Cha cha normaliam pasauly dievai yra tiek kuriu panos grazios, kurie babkiu turi ir siaip zjbs rebiatos- nepraleidzia gyvenimo monititorius laistydami… get the life…

Tai čia tipo Tu bl. labai kietas, prie babkių ir prie mergų… o,svaiscioji kaip pakabinti Natalia Imbruglia…Gal bl. geriau pasidėk juos nuotrauką ir padročink. O kas link babkių ir mergų…tai dar bičeli klausimas kas jų turi daugiau (tiek to, tiek to)…

Na jei mano profailą jau visą perkratei ir dar turi klausimų - klausk atsakysiu…KietasKietasKietas

ania? manai esi toks sustras? nusispjaut man ant taves!!!
chachahchaIgnoruoju

bbd as ant tavo profailo… davai tu pakabink natalie…

pagyvensim pamatysim!Kietas

Va ir vel visgaidziai reiskiasi,atrodo tai uzkreciama.Baikit jus ten dulkint vienas kita o tai priviso kaip triusiu,viens uz kita tupesnis.PiktasKandaPiktasKanda

ajk nx jo’banas iškrypėli… eik dročink žiūrėdamas į savo arklį arklio pape blt ja’banas… eik bįrką pakaičiok tėvukui burnon, o paskui nuleisk sau ant nosies černobilio liekana tu blt! Piktas

Vo kad piktas ir vel i lova primizai,nabagelis,JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

ko tox laimingas urode? vėl tėvukas į burną su diedoku prišaudė kefyro? jo’banas valkata supistas čiochnatas pimpiačiulpys dzewsas blt… eik pasigydyk blt… eik pas savo geriausia draugą terentjeva blt į pedalu klubą urodžiau tu nedapistas!Piktas

As laimingas kad tokius kaip tu nervinu,o tavo prisiminimai ir patirtis jau seniai zinoma,gali neberasit ka su tavim daro tevai ir visi kiti.
KandaKanda

kaip matau, tai tu visiškai trenktas nemokantis atsikirsti iškrypęs hermafroditas… eik nx karocia bl. Piktas

blt-nh-blt-nh-blt-nh,dabar tikriausiai gerai vistgaidiPiktas

ajk tu nx pieniau, čia nenusiškenkėdamas… Piktas

Ciulpk b,y,b,y senas p,y,dare.Veee

nu tu tai py’daras… tu tik ir lauki, kad kox diedokas tau nučiulptų… iškrypėlis…

kaip motinele zeme tokius vishtgaidzius nesioja, ir is kur jus tokie daunai atsirandatBaisu
p.i.d.e.r.a.i. jus o ne DIEVAIIgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

Tu bl. kai ką nors nori pasakyti, bent jau iš pagarbos kitiems išsiimk b-y-b-į iš burnos, ir nusivalyk vaflius nuo nosies…nes nu sutik, neestetiška ir nemandagu, o be to ir amoralu būnanti dvylikos metų taip kotus visokiem čigonam, čiulpti. Tavo tėvai bent jau žino kad tu P_Y_D_E_R_A_S ?JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Su dobermano n-u-o-p-i-s-o-m iš viso nėra apie ką diskutuoti…
Cha chaCha chaCha cha

Tai čia tipo Tu bl. labai kietas, prie babkių ir prie mergų… o,svaiscioji kaip pakabinti Natalia Imbruglia…Gal bl. geriau pasidėk juos nuotrauką ir padročink. O kas link babkių ir mergų…tai dar bičeli klausimas kas jų turi daugiau (tiek to, tiek to)…

Na jei mano profailą jau visą perkratei ir dar turi klausimų - klausk atsakysiu…KietasKietasKietas

[/quote]

bbd as ant tavo profailo… davai tu pakabink natalie…

[/quote]

O nx. ji man reikalinga…mažvaikė. Jei neturi fantazijos gali svaigti…taip ir liksi n-e-p-i-s-e-s. Atsargiai, kad nereiktu delnų skūsti su skūtimosi mašinėle…Cha chaCha chaCha cha Aš geriau iš galo kokią lietuvaitę pavalciuosiu…vis geriau nei ant nuotraukos dročint…Cha chaCha chaCha cha

O tu ziuri kad pats gautum paciulpt,vis sioks toks maistelis,kai daugiau jokio nera,taip bomze.
Ignoruoju