Merkio usoriai???

nu prie merkio tokiu dziungliu yra, kad jptvmt. buna taip, kad eini ir ilgaauliai kabinasi uz saku, plysta lopais supuve batai, griuni veidu dilgeliu masazan, akimirka uzsiziopsojes, spiningo galiuka palieki giliai medzio kamieno zieveje, sauna vobleriuko lapelis i ora, ne savo balsu pradedi keiktis, issizioji ir net pats nepastebi kaip neskaniai prariji milziniska vora… Baisu Baisu Baisu

Juokiasi Juokiasi JuokiasiTajp jau kartais nutinka Taip

Jooo… Sniuraij gal y nieko, ale galema paprasciau tuos usus uzu usu tampyt… Mirkt Vikio atveju vienintele iseitis - valcike, vidutinis kotas, valas - neplonesnis 0.3, pavadelis - apie 0.2, svinas apie 2-3 uncijas ir… kantrybes mokantis pagaut usoriu (neapsakomas malonumas, nors pats dideliu nepagavau kolkas). Taip

Matyt kad vaizdelis butu Baisu Ignoruoju. Cha chaJei bandysi, surask kas nufilmuotu Cha cha

man kaskada kaskas pudrino i akis kad merkyje zvejot negalima…o kaip yra is tikruju?

teisingas poziuris to kazko Juokiasinegalima ir nera zuvies, kaip pasakytu plintusas su zztop’u - pries kara buvo Taip

Jo negalima merkyj zvejot ir zuvies ten nera Juokiasiner ko isvis ten prie to merkio vaziuoti Kietas

Aš kaip senas Merkio žinovas galiu drąsiai teigc, kad Merky usorių papuldavo cik kokių šešetą metų atgalios, kai jūjų paskuciniai vienetai plaukiodavo visiems gerai žinomose ūsorių vietose žemiau Perlojos buvusio kolūkio kažkokios tcyrymų stocies,

Na apie Merky nezinau, bet pvz. Sirvintoj esu mates praeitais metais keliose vietose, nors visi aiskina, kad ten ju nebuna Taip.

Tai vat gal jau ir zinios tavo per senos ,nes nes galiu pasakyt kad ne visose vietose,bet po biski usoriai merkyj atsigauna.Pernai panasia seimyna buvau rades ir tavo krastan,visai netoli ulos TaipO prie perlojos dabar kap sykis,nelabai usu rasi,nors kitokia zuvim skustis negalima-yra.