merginos!

O man patinka kur buna tokios mazos kuprinytes Taip

kuprinesGerai

na siaip rankinuka, i kuri tilptu tai kas reikalingiausia merginaiŠypsena

na i shule tai su kuprine, o taip tai dazniausiai su rankinuku, nors kartais ir su kuprinyte…

aš ir

TaipTaipTaip

siaip megstu tokius daikciukus Laimingas… netgi megstu savo mokykline kuprine Flirtas,turiu daug ivairiausiu kuprinyciu, tasiu ir pan.ta prasme visada jas derinu rpie aprangos Niam niam

Rankinukus ir kurpines
Tases tai tik pensininkam Piktas Kanda

siaip as megstu nieko nesinesiot…o taip tai daznewsiai mane su kuprine galima pamatyt arba su kuprines stiliaus rankinukuŠypsena

Ash tai visalaik visur su kuprine… Laimingas su kuprine patogiausia (ben jau man ) uzhsidedi ir vsio…nei trugdo nei ka… o ta tashyte ar rankinukas ant perchio tai pastoviai krinta ar pan…beto jei daug ir sunkiai neshi labai yskausta viena peti … niu nzn … ash uzh kuprines Laimingas Taip

nzn man kashkaip labiau prie shirdies kuprines Taip nei rankinukai Ne

kuprines tada rankos laisvos

su tashytėm y mokkylą, su rankinukais į miestą Taip
Turiu tik viena nerealiai faina kurprinytę - Nike…
Su ja daug kur varau Mirkt
kaip kodėl?
na man tai tinka ir patinka Liežuvis

I makykla einu su kuprine Šypsena O visur kitur su tokia labaij miela tasyte Apkabinimas

Žvaigždė

I mokykla visada einu su kuprine, o kitur kartais su mazyte kuprinyte, kartais su rankinuku. (nors man patogiau is viso be nieko) Laimingas

as waikstau su kuprine i sulia…ir i miesta su kuprine varau…Nekaltas nepatogu man su tasem,rankinukais…Ne ir netinka prie stiliaus wisai Ne

nu ka zn… i mokykla kuprine… i miesta rankinukas… o patogiausia be nieko tik kad ner kur daiktu susideti…

As tei asmeniskai kuprines…nes nemazai telpa ir patogiausia nesiotis Šypsena

as tai kuprines, nes jos patogios ir tinka prie mano stiliaus, rankinukus nesioju tik is bedos Mirkt

nu as taj megstu tokius: i sule nedidele bet ir ne maza tasyte (knygom ir t.t.) i miesta rankinukas normalaus dydzio o sportuot tai tase

Nu siaip man irgi labiau prie sirdies kuprines…Su rankinukais man nelabai patogu, ir nelabai prie mano stiliaus galvoju, kad tiktuŠypsenaJuokinga butu, su kedais ir rankinukuŠypsenanu siaip tai ziema be kedu, bet vistiek kazkaip nelabai tinka…Nekaltas Vat as uz kuprines, bet tokias fainas, sportines. Dabar labai noriu tokia kokia nike nusipirkt, gali but tokia kaip ir maiselis kur uzsitrauukia su tokiu sniuriuku.patinka man tokios, betLiūdnas dar neturiu tokios.O siaip jei i miesta tai mazyte kuprinyte, big star dabar ziauriai tokia melyna patinkaCha cha