Merginos, lekiam i Trakus DABAR

ash tai ne apie tai rashiau Mirkttipo cikitai pritariau Geraiash tai pagal toki skelbimuka niekada nevaryciau ir ypac tokiu paros metu Cha cha Cha cha kai jau su pizama sedi Cha cha Cha cha

na man tai nesvarbu koks paros metas, aš į tokią avantiūrą nesileisčiau Šypsena per daug pavojų Šypsena nežinai ant kokio psichopato gali užsiraut

viena karta su drauge taip pasielgem Taipkershtas saldus Niam niam Niam niamaihsku, po kiek laiko pasivazineje, sugrizom pasiimti Šypsenapasidare gaijla, sedejo it vandens prisisemes. siap pamascius nieko ten ziauraus Šypsenayra mobilus telepai Mirkt

Jo tokiu oru Pavargęs kai rukas afigenas ir dar -8.2 salcio…

1.nebuk toks garantuotas. 2.plius esu normalios sex orientacijos. 3. madu nesivaikau.

mano situacijoj- buvo vienas Vyras ir plius buvo vasara. na, mes buvom sugalvoje tokia intriga Drovusoij,…kaip smagu darosi vien tik pagalvojus Niam niam TūsasTokiu oru…brrr… niekur nosies ish namu nekishciau jei butu mano valia Šypsena

esu garantuotas tos kur nepasirso su bahurais pasiraso su mergom cia jau gali gincytis iki samones netekimo panele jums paprasciausiai nepatinka vaikinai ir ieksot kaip juos sulopinti paduxinti pagaidinti ir tiek

mergaite jau geriau susitikti salta rudens vakara kale negu tokia kaip tu nes tokios kaip tu gatvese i bahurus net neziuri!

na, su jumis dabar neturiu laiko diskutuoti, kas man patinka o kas ne.jei dar kyla neaishkumu, paziurekite is pirmai ishvardintu punktu i antraji. o jusu ishvedamoms teorijoms nepritariu. P.S. galiu elgtis su vaikinais lygiai taip pat kaip ir jie su merginomis.

prasom … nusiveskit juos i klubus pavaisinkit pica parsiveskit namo ir padulkinkit?

Nu idomiai Jus cia mastot.

galima ir sitaip… tik kalba eina apie pazistama vaikina.

nu kiauras pas jus mastymas … geriau su pazystamu vaikinu nei pakabint bahura kuris patinka … nu krc nx as per didelis lopas sneket tokiom temom su totaliom durnem

manau tai tu totalus lopas, kaip ir pats pasakei. bandai bendrauti su pana,bet tu nemoki. smegenu tau netruksta tik tavo mastymas iskreiptas. kartais tikrai pranoksti save. ash nematau reikalo kazkokius nepazistamus bernus kabinti ir i lova temptis. neturiu alkio sex’ui, kaip ne kurie asmenys.

beviltiska sneket nes tu neiskerti ka sneki sakai galite elgtis kaip bahurai po to sakai kazokias nesamones kad reikai bahurus gaidinti jei tave bahurai gaidina tai jau kitas reikalas

cia kitokio mastymo zmonems suprantamas dalykas Mirktmano kitokios morales normos Mirkt kitaip buvau aukleta Drovusir tokiu dalyku nesuprasiu Mirkt

tai ir neshnekek… pats prikibai Nekaltas Nekaltasmusu mastymai ir supratimas kardinaliai skiriasi. taigi nematau reikalo cia save prievartauti ir irodineti tau kazka.

tu ma irodineji kad galit elgtis kaip bahurai durna tu rimtai

tai tavo nuomone, kuri man nesvarbi. plius ishkreipei zodzius.

ko savo durna smaila rodai!? Pavargęs