Merginos ir futbolas + anketa Joms

Man wisada fudbolas patiko Myliu mokykloj zaisdawau,dabar tik stebiu ir domiuosi Mirkt

as irgi labai megstu futbola.megstu ir ji zaisti, ir ji stebeti, ir juo dometis.Esu nuvykusi ir i pora tarptautiniu rungtyniu…fantastika…Futbolu pradejau dometis kai buvo 1998 metu pasaulio cempionatas.man tada buvo 13 metu!!! prisimenu tada buvau pas mociute kaime ir tikrai nebuvo ne vieno zmogaus, kuris dar ziuretu ta futbola, bet as kazkaip paziurejau, vienas, kitas rungtynes, supratau taisykles, ir pradejo labai patikti.Nuo to laiko futbolas mano megstamiausia sporto saka.Net krepsinis taip nepatinka…Aisku ner ko slepti, kad patinka ir i grazius vyrus ziureti, bet visdelto grazus zaidimas, grazus ivarciai ima virsu, kad ir kaip beziuretum. o kodel vaikinai mano, kad merginom gali nepatikti futbolas???

Mano istorija labai panaši… Taip… Tik futbolu susidomėjau vėliau nei tu… (tu per 1998m Wc, o aš per 2002…tiesą sakant…gėda prisipažint, nes pati tokių žmonių pernelyg negerbiu…ir…beje… aš jaunesnė buvau…o seniausios mano matytos rungtynės, kiek prisimenu, tai 1994m WC finalas Brazilija-Italija)… Taip pat mano šeimoje nebuvo nė vieno žmogaus, kuris itin domėtųsi futbolu…(na…tėtis legendiniais FK Žalgirio laikais eidavo į stadioną, bet tik tiek…) Pati susidomėjau…, o dabar gyvent nebegaliu…

Nepazystu jokiu Moteris, kurios sutiktu vakare isitaisyti ant sofos ir paziureti koki futbolo maciuka… Nekaltas Šypsena juolabiau kurios zaistu… Nekaltas

mergos labai trukdo ziuret fule Šypsena

o mes su bachurais susedam ir ziurim fule, o kadangi jiem tik patinka o as ir domiuosi, tai dar papasakoju apie zaidejus, komanda lygiai kaip komentatorius Šypsena

Papasakot apie žaidėjus ir aš galiu… Vargšai, tie, kurie su manim žiūri futbolą…, nes ramiai žiūrėt man sunkiai sekasi…na per TV…, nes stadione…aš rami…dažniausiai… Cha cha~

Nu nzn su kokiom merginom tu ziuri futbola, kad jos tau trukdo…bet mes su draugais visada kartu ziurim, jie dar ir pakviecia mus kartu ir niekas niekam netrukdo… TaipO ir vakare kartais visi prie televizoriaus isitaisom is stebim TaipNetgi ir suzaidziam kartais kartu … TaipTaigi…futbolas, vyrai ir merginos…suderinama Taip

As tai irgi nepakenciu tokio poziurio…juk jei tau trukdo ziureti tai tada neziurek su jom ir cia nesiskusk, kad tau blogai…o beje merginos labai skirtingos ir jei tau trukdo tos su kuriomis ziuri tada ziurek vienas ir nesakyk kad mergos (cia taip gaunasi kad visos)tau trukdo ziureti… Kanda Kanda Kanda

nes tai labai saunus sportas Cha cha

jeigu Jūs taip manot, tai šaunu…ir pagirtina… Gerai, bet pirmos kelios nuomonės…, tai patylėsiu… Blogai

man tai labai patinka zaisti… Laimingas Laimingas Laimingas Laimingaslabiau nei kasi.m Cha chabet kai kurie bernai tawo temoje tikrai nusisnekejo turbut nepazista tokiu kaip tu!! Taip Taip Piktas Flirtas Flirtas

o man patinka kaip jie ta kamuoli spardo Nekaltas

nepazystu tokios, kuri dometusi… Nekaltas Šypsena