merginoms

Juru katina reiktu,geriau lapnotu Taip Juokiasi

blin, is kur man ji gauti? Nekaltas

ir be manes manau uztenka! Mirkt negi nieko netoliese nera? Cha cha

parazytai siuo metu visiskai nieko Šypsena o tu irgi uz 100km Šypsena

JO - būna žmonės ir tušinukus pameta… Nekaltas Kietas

Gal ant meskeres uzkibtu ,nezinau Nekaltas Šypsena

1 valanda kelio as 2 valandos kelio… maziau nei po 3 valandu galetum tureti padoria bangieciu kompanija is visos lietuvos Tūsas

Kažkas meilužių pradeda ieškot ???

Aklasis as is Klaipedos parvaziavau pries kokias 3 valandas tik Nekaltas o su dviem Vyras netureciau ka veikti, su vienu vos vos apsidirbciau Nekaltas

Meraiciuke dar neieskau, dar tik svarstau ta varianta Šypsena

wo wo Laimingas tai jei du atvaziuotu tai kokiai savaitei uztektu Kietas

neskubėk, norinčių visada atsiras

nu tu cia ir pasakei… ar perki piena savaitei i prieki? ne? tai kodel manai kad man butu gerai malonumu apsirupinti savaitei i prieki? dar susvinks Pavargęs

Meraiciuke neskubu as Ne

as piena geriu Alus ir dideliais kiekiais todel naturalu, kad daugiau i saldytuva netelpa ir tenka daznai uzsipirkineti Nekaltas… nors pirkciau savaitei i prieki Nekaltas siais laikais buna islaiko Laimingas

O aš pieno negeriu

ai as tai kai ko nors noriu, nuvaziuoju ir nusiperku Šypsena va ir dabar kazko troskina labai, tai vaziuosiu i parduotuve sulciu pirkti Šypsena

tai gal pati ka nors chmm pagirdai??? pienas gerai - baltymu nemazai - atstato prarasta pusiausvyra jei ka NekaltasB|tute - varyk nusipirk sulciu koncentrato - vadinasi lietuviska auksine 40 proc. koncentracijos - padeda atsigerti Mirkt

Aklasis na gal aciu, tiek jau to, tokiu nelabai mano skrandukas priima Šypsena

tam atvejui turiu katineli…ir valerijonkes buteliuka Drovus