merginoms

daivutia fantazija pasitelk visa ir pagalvok kas butu jeigu butu

ixiau tik foteliai su ratukinem kojom. jos per trumpos kad pasitenkinciau

yra stalu su kojom - ilgis tikrai nera tas faktorius kuris butinas sukelt malonumui Nekaltas

nu bl liewa tema… Nekaltas

ixiau man visada patiko ilgi Myliu

visiems gi reikia demesio - vieni pvz bando i save ji atkreipt kurdami tokias temas Nekaltas

tada taburete gal neapsiribok - naudokis stalu Nekaltas

woudn|she ko is manes tikejaisi? rimtos temos? Juokiasi 5 ratai keliais aplink baznycia uz tokia nuodeme

ixiau palyginus tavo temas su manosiom,man to demesio reikia maziau Juokiasi

gali but Nekaltas - bet as bent neklausiu kaip cia man mandriau padrocinus kai mergos salimais nera Nekaltas

as mokslini darba rasau apie moteru isradinguma.

rasyk i sveikata Mirkt

man info pritruko. o tu ar lyti pakeitei,ar skaityt nebemoki? nors jei turi moteriskos patirties,tai as nieko pries kad ja pasidalintum. Mirkt

nuo to ir reikejo pradeti - ne ten nukrypom… nors ixiaus pradine mintis teoriskai gali buti naudinga Juokiasi

duru rankena! Pavargęs

koks temos turinys tokie ir atsakymai - px man ka tu ten antrastese rasai nes gerai zinau kad jeigu as sukurciau tema vyrams tikrai nepasibodetum ten apsilankyt Nekaltas

mano vaizduote labai laki tj uztenka isivaizduot ka ar atsimint ka malonesnio Mirkt Cha cha Cha cha

ko tu jos klausai - kol ji mokytis prades as prazilt desimt kartu suspesiu Nekaltas

ixiau as ne tu,kad tik iki kranisto dasimusciau Cha cha beje,i tavo temas ilendu nebent netycia

dede o jei duru rankena-sukamas burbulas? Nekaltas