MERGINOMS - rankines

o ash kuprinia turiuLiežuvis meshkiukas liabaij mielasLaimingasApkabinimas telpa viskas kaij labaij noriCha chaLiežuvis

em… dazhniausiai wisur bastausi su kuprine Taip … patogu Gerai talpu ir t.t… mano tokia senute jau kuprine …gal kokius 2 metukus nugywenusi … zhiuriu kad jau truputy pradilo kampai…jauchiu teks nauja pirkt Žliumbia …bet bus gaila shita oshmest … jinai daaaaug machius… kai reikia ir stalu pabuna… kai reikia kede… perpijankes ir pagalwe teko pabuwot Juokiasi …wien zho… o joje rast galima wiskoooooo… pagrindinis daiktas tai X-cite… shiaip pinigine (kurioje kartais ir pinigu pasitaiko) …wisiokie popiereliai, saulegrazhu lukshtai, zhiebtuwelis Nekaltas … hmz… kas chia dar? aj…serwetes, melioninis lupu blizgiklis Niam niamLiežuvis …krc… tingiu wardint… Nekaltas zhodzhiu mano kuprinyte betkuriam gywenimo atwejuj Apkabinimas

su kuprinyte juoda waikshtau…=]
patogiausia…=]

ai lelia…Cha cha ta prasme maza…Mirkt kuprine… rankinuku nelabai nesioju…Nežinau

yeh, turiu didele melyna kuprine. sena tokia, bet man jin l. patinka ;D tej ir neshioju dar… apipaishyta tokia truputi… o rast ten galima bevejk bet ko ;D pradedant flopikais, baigiant 2 metru hubbos bubbos gumos ritiniu ;D visada markery neshiojuosi, tushinuka, uzrashu knygele tokia didele (:, daznaj dar koky kompakta, pleeri… aishku centu kas be ko ;D
ir dar turiu pliushine kuprine-karve. ten taj tik mobilus ir pinigaj telpa. Nekaltas bet uztad prisegiota visokiu segtuku ir grafkiu ;D
rankiniuku visokiu ten neneshioju Ne

o kas sake kad merginoms-rankines?Nekaltas
o juk is teletabiu tinkis winkis?irgi rankine nesiojaCha cha
o pas mane yra melsva,maza,madinga,patogi kuprinyte.be jos-ne is vietos!Šypsenana aisq galiu ir bejos bet joje yra mano mobas,pinigai,akiniu deklas ir visokiu sudukuŠypsenapvz:gumytes,segtukai,rasikliai,popiereliai ir t.t.

Taip

tikra tiesaCha chanes kai prisikrauni…tai…Cha chaaj nieko

ash tik su kuprine vaikshtau Nekaltas