merginoms - kelių dienų barzda labiausiai patinka?

man irgio grazu kai vaikinas turi keliu dienu barzdike, bet … po Bučkis nesinori vaikscioti raudonu ir perstinciu veidu, tad as Gerai kai vaikinai skutasi, jums Bučkis tik dazniau skuskites;-)

et, tos 2 dienu barzdeles - paziuret grazu, bet kai pareina rimtesnis reikalas - tada jau be keiksmazodziu (mintyse) neapseini… Šypsena

Kiek suprantu - balsavimas vienbalsis: 2 d. barzda labai seksovaGerai, bet is toli… prieinant arciau reikia staigiai nusiskusti… tada Bučkis

Bet as norejau pasakyti viena reikala jums paneles - susu informacijai… Yra bachuru, kurie negali skustis du kartus per diena - tiesiog neatlaiko ju oda. As vienas is ju… Tai itin kebli situacija, kai barzda kieta ir dar, neduok dieve, greitai zelia. Gali ta barzda nusibruzinti (patikekit, visi vyrai nori kad juos kuo dazniau BučkisBučkisBučkis), bet po to per tuos "rimtesnius reikalus" 2 dienas bijosi ziureti i savo fizionomija veidrodyjeBlogai… Bet kaip sako ko vardan jusu mielosios GėlėsGėlėsGėlės nepadarysi…;-);-):wink:

Kaip gali paitikti bet kokia barzda! Juk ji siaubingai duria ir nėra jokio malonumo nei žiūreti, o juolabiau bučiuoti "šeriuotą" vyrą…
Taigi vyrukai- darykit išvadą patys…:wink:

niu vat as noreciau papriestarauti…nezinau to tempo augimo barzdos (atsiprasau biat as nesiskutu ;-))…biat…va kad vaikinukai su graziom barzdelem seksualesni taij pritariu…bet, kad del "rimtesnio reiklalo" baidytis…nors tiesa dar norejau pasakyti, kad barzda barzdai nelygu…man tai graziausi vaikinukai su barzdom tie, kurie turi tamsius plaukucius ir tamsia barzda…sviesi barzda…nuuuuuu…ai gal geriau lai neaugina :wink: Biat…nius bijau,kad tiksliai nepasakysiu biat man rodos su kokiu 2-3 "barzdele" rimtam reikalui nera ko baidytis…tuo labiau kai pas kai kuriuos tie plaukeliai net svelnuciai buna…Šypsena

Merginos, gal galit mums diedams padėti ir pasakyti kokia barzda jums labiausiai patinka?

Ar bachurai turi skustis kasdien, 2x per diena (zinau, kad kai kurios ir to reikalauja), kas antra diena, karta per savaite, ar patinka normali ilgesne (keliu menesiu) barzda? Juk kas gi daugiau jei ne jus apsprendziat tai, kaip mes turetume atrodyti;-)…

Taigi, kas yra Gerai, o kas Blogai?

Is anksto dekoju… GėlėsGėlėsGėlėsŠirdisŠirdisŠirdisBučkisBučkisBučkis

Dviejų mėnesių barzda - Blogai
Dviejų dienų šeriukai - Gerai, bet Bučkis duria…
Todel man labiausiai patinka nusiskutę - o kiek kartų priklauso nuo barzdos augimo. Žinau, kad vieniems užtenka kartą į dieną ar net kas antrą dieną, o kitiems - į dieną ir 2-jų reikia…
Bet juk čia skonio reikalas
:wink:

Jokia barzda nepatinka! tik švariai nusiskutę, nes po to labai peršti visą veidą. Tai nepatingėkite nusiskusti.:wink:

as uz ‘svieziai’ skustus Šypsena kad nesibadytu Bučkis

Cha cha Cha cha Cha cha