Merginoms intimu?

Man geriau ilgesniais, kitoms- trumpesniais ar visai be plauku. Kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Beje, nevisiems tinka viena ar kita plaukuosena. Jau geriau be plauku, nei keli ilgi nukare… Cha cha Cha cha Cha cha
Sekmes stiliaus beieskant!

Man tai patinka skūsta, tik su plona, trumpa juostele ar trikampeliu pačiame viršujeGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiCha chaCha chaCha cha

Is kur tox skonis? Pavojingas jis- paksteliai gali pagalvoti,kad tai nusileidimo takas Cha cha , arba dar blogiau…

Bet už tat nepasiklysi džiunglėse…ir nepritrynsi…vieni privalumai. O kas čia ne taip…Braziliškas depiliavimo būdas…viskas o.k.Cha chaCha chaCha chaGeraiGeraiGerai

… ir kaip intimu… mmm… Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Va,va…Hmmmmm taip kažko užsinorėjau bl.nx…:Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

Tai ko gi? Cha cha Jusu norai- man isakymas… Liežuvis

A…gal ne prie visų?Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas
Ir ką tu turėjei omeny?ApakęsApakęsApakęsApakęs

O ko tu noretum, mmm?

Praktiskai sex’as telefu gaunasi Cha cha

Nu beveik jo, panašu į tai…
Na ko aš norėčiau - pasakysiu tau vėliau, jei dar norėsi…Ta prasme…LiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Be abejo, kad noriu Liežuvis mano valdove… Liežuvis

Nu tu ir pasakei…dar tik bizūną odinį nusipirkti ir tikrai pasijuščiau kaip Džordžas Maiklas iš to sex’y klipo…tipo valdovas…Hm…Na net nežinau.ApakęsApakęsApakęs

Tai zinok, ka… Liežuvis Liežuvis Liežuvis

LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Ir nepagalvosiu! Piktas Jei kokiai patinka plikas blizganpis pavirshius, galiu tokiai savo subine pagluostiti pasiuliti! Liežuvis

Man taip pat, tik ne galva, ir pas Moterys Šypsena

Jei kitokių pas mus nėra,tai tiks ir skusta galva.Vistiek kada nors tie penki plaukeliai ataugs Cha cha

Nekaltas

Nekaltas

Nekaltas