Mergelės

Labas sveiki, senokai čia besilankiau, bet žiūriu ne aš viena taip Laimingas

Laba
seniai jau cia bebuvau. ziurau, su mytais prasisukot kai kas truputi? saunu. taip iseitu, si sezona mergeles uzsirezervavo sau-jau ziema i antra puse pervirto, o oras tai grynai rudeninis. Cha cha

kalendoriuije perskaiciau,kad mergeles is moteriskosios puses gyvena vidutiniskai 80.5 metu Šypsena
ilgaamzes Šypsena

o is vyriskosios puses? Nekaltas

neatkreipiau demesio Šypsena surast?

nu pazek, jei nesunku Drovus idomu, kokios mano perspektyvos i gyvenimo trukme Nekaltas

laba as istot noreciauValio

Laba Labas
aha, bet kaip faina… Liežuvis jokios ziemos… Apkabinimas seniai svajojau apie tokia ziema Juokiasi

Sweikute Liežuvis

aga, daug kas cia uzmige buwo Liežuvis Laimingas

Pagaliau artėja žiema Tūsas Valio

mkkm >
nu nebludzyk… va db sniego kas kad yra? slidu tik kad… su sniegu dar nieko, bet gi kad salta unreal… Apakęs kaip ipratom visi prie siltos ziemos, tai db…Pavargęs

O man patinka Laimingas žiemą ir turi būti šalta Cha cha

omnao gimtadienis rugsejo 3Be be be

O aš mergelė, aš afigiena ir aš gimiau rugsėjo 1 Katė

mkkm->
bet kad kai salta tai salta, o cia kaip kontrastinis dusas: tik svaigsti nuo silto vandenelioAngelas ir tik bac-dingsta ir vietoj to ledinisPavargęsVau! Nu simet ir ziema tokia… nepatinka man tas… nu bendrai, a jau kaip tai iprates visalaik niurzgetCha cha

as mergeliuke 08.27 ApkabinimasLabasLabasLabasLabasLabasLabasLabas

Sweika Laimingas

Sveiki ir sveikos Mirkt as esu mergele (mergina) is klp, 1985 08 26, prisipazistu wa Cha cha kaip gyvuojat?

labu Labas Šypsena

gerai , kad prisipažinai Cha cha kuo mūsų daugiau - tuo linksmiau Tūsas

o gyvuojam… bent jau aš sėdžiu apsisnargliavus ir visai nenoriu dirbti Nekaltas ir noriu kad visas sniegas neištirptų, kas čia per nesąmonės - tik pasnigo ir vėl viskas tirpsta Nustebęs

TAi va as taip pat mergele Liežuvis 09 06 jeigu kam idomu Cha cha