Mėnuo jau praėjo. Meet`as "Bernelių užeigoje" Šilainiuose

NAUJAUSIA INFO Šiandien užsakiau stalą "Berneliuose" Gaila, kad negalima sustumti stalų lauke, o be to išgąsdino, kad gali būti lietaus, taigi, teks sėdėti viduj Šypsena Gera naujiena: ketvirtadienį ten bus šokių vakaras - diskoteka! Taigi, kviečiame visus kuo gausiau susirinkti! Šypsena

Matio Šypsena Na aš tikrai tavo kaimynė, bet nemanau, kad esu pikta Cha cha O daugiau iš Šilainių kiek žinau nieko nebus Mirkt Užsuk nors trumpam!

Kėglius pasiimkit Cha cha
Treniruosimės Cha cha

Ai, kad tik nelytu - neturiu skecio… tai atvaziuosiu visa kaip slapia vista Cha cha Cha cha Cha cha

Vou, ir mes jau namie
puikus pavasarinis lietus Cha cha

Nesuprantu, ankstyvas rytas o jau miegot Apakęs

Alus

Viskas buvo Gerai ir visi, kurie buvo tikrai yra Gerai

Obana, Blogai. Lieevvva padaveja. Valgyk ka jinai nori. Nustebęs

Bent jau man tai buvau nemates tik Inkstes, Vienas Namuose zmona kaip suprantu buvo, o toliau lyg ir visi matyti, a tiesa dar Lady x buvo su savo mazaja dukrele…

Ugu, padaveja rulezz… Siaip pirma karta pamaciau toki poziuri i klientus. O atejes gyriau dalindamasis ispudziais Berneliu aptarnavima - zakon podlast Šypsena Geriausios frazes:

Tai apsispreskit ko norit uzsisakyt, nes nelakstysiu pas jus, turiu ir kitu klientu

uzsisakykit dar kas nors alaus, nes del vieno man vaiksciot neapsimoka

Cha chaCha chaCha cha Cha cha cha, net dabar rasant juokinga pasidare Šypsena

O siaip mytas buvo Gerai, malonu buvo su visais susipazint. Gaila, kad gale muzika pagarsino, tai susisneket praktiskai buvo neimanoma. Dar gaila kad teko anksti jus palikt…
Elva rašė:

Obana, Blogai. Lieevvva padaveja. Valgyk ka jinai nori. Nustebęs