Mentai Svolaciai!

A jo. Ir pries 3is metus jie tokie negeri buvo.

o kas mums, tik bananai ir bananai… Juokiasi

nezinau, asmeniskai man yra dvi policinku rusys: vieni tikri lupikautojai, kiti super zmones: jei policininkas saudo greiti pasislepes, pats pazeidineja KET, sustabdes uz kazka konkretaus ir matydamas kad nenubaus pradeda kabinetis prie beleko> jis tikras asilas, BET, jei duok dieve pasitaikai (pats suprasdamas jog prisidirbai) normaliam policininkui, kuris tave sustabdes ima “kysi” kaip jus sakot, as jam su DIDZIAUSIU malonumu duosiu tuos pinigus. Jei tik “davimas” yra ne didesnis uz bauda (o taip yra 99proc. atveju), tai policininkas belekokiu atzvilgiu yra maladec: ok, tarkim neduodam kysio, VISTIEK tuos pinigus tu sumokesi valstybei, plius vaiksciojimai po bankus, KP ir pns… Jei dar balai, tai isvis stebuklas: pinigu dar jam davei maziau nei bauda, o jis be balu: SUPER! As manau jog kysio emima reiktu pervadinti i abipusia nauda: ir jam ir man gerai. Verdiktas: jei supranti kad pazeidei KET, buk malonus> atsakyk uz savo veiksmus…

butent. Manes nei karto dar nera nubaude uzh tai ko nepadareu. Buna dar tokiu mentu kur uzhrasho oficialia bauda bet uzh mazhesny pazheidima, pvz uzh dirzhu neuzhsisegima, tada nebuna papildomu balu ir kaina mazhesne. Jiem ish to navaro 0. Bet kaip sako semja ne bez urodov buna tarp mentu ir visishku daunu.

Hehehe mentam yra navaras ishrashyti mazesne bauda… juk dienos norma reik ivykdyti… reik nors kzka nubausti… o tai jei imsi vis i rankas tai gauss taip akd niekas pazeidimu nedaro… jiem ir gi reik parodyti kad dirba Cha cha | Šypsena

nesupratau - laukti ko? kvitukas yra, kad 0.39, jei jie neturi ka veikti, tegul laukia, o tu pasiimi protokolo egzemplioriu ir laisvas.

na jie tik dirba savo darba ir tera biurokratines sistemos dalis.

vakar 20lt palikau ekipazui Juokiasizenklo nepastebejes pasukau…pasiule nuo 100 iki 150lt Apakęs

aisq mentai svolaciai, buvau nuemes laikinai numerius nuo savo masinos, tai vienas kaimynas pasakojo kad kaimynai iskviete mentus, o tie net buvo ilinde i mano auto Apakęs nes spyneles nebuvo, bet masina viestiek buvo uzrakinta. ir sake kad dar surase protokola.

buna kad zenklu nepastebi.kita karta nenusileisk uz priekabevimus pasiulyk su montiruote per galva

ir pries 13 metu panasiu buvo… Nekaltas

Blecha,vaikinukai,kaip teisybe rasot apie tuos sunis!Bet pripazinkit kartais jie buna atlaidus,jei grazi panele za ruliom.

Blecha,vaikinukai kaip teisybe rasot apie tuos sunis Taip.Bet kartais jie buna atlaidus,kai za ruliom grazi panele sedi Flirtas

arba su KP uniforma stovi grazi “kalyte” ir jai visiskai px ta panele… Nekaltas

kelio zenklus stato ne mentai, o kelininkai. Mazesniuose miesteliuose kelininkai daznai priklauso komunalininku skyriui. Karta mentai zvenge kai nubaude mano tevuka uz vaziavima pries eisma (neseniai pastatytas buvo zenklas) , nes jis dirba komunalininke. Jie vis kartojo, kad patys statos zenklus, patys ir nukenciat Šypsena

zaporek>Apie si varianta nepagalvojau Girtas.Tai galima ir taip daryti:pamatai,kad mente pisi per gaza ir varai.:stuck_out_tongue:

Karoce kartais taip gali buti,kad mentai ni za *pimp…* prisipisa Taip

Zjabis Alkini,parasei duodi su mantiruote per livara ir begi kiek ratai leidzia Cha cha

yep, viena mano drauge irgi negalvojo… Nekaltasir karta nustebo… Mirktbet kadangi “nepiso” ir niekur “nevare” - mokejo tik minimuma Laimingas

po to tave pagauna ir sukisa i subine banana… ar net kelis Nekaltas