Menkių gaudymas Baltijos jūroje

leiskit pataisyt!!! 50kg cia per viena diena, ne per dviJuokiasiLabasIgnoruoju

tau seniai pas psichologa reikejo uzeitMirkt

NU IR KA I TAI GERB.MODERATORIAI,VEL NUOLAIDOS, Piktas

brakusos bliaPiktas
laisve baltijos menkems!!!

Juokiasi

nu gi rimtai tu trenktasŠypsena Kvankt?Juokiasi
visom menkem pakeltom is 50m gylio pusle burnoj issokdavo, kelios atsikabino bekeliant tai net panert nebesugebedavoTaip

o ko jus kaltint skubat?
kazin kaip patys butumet toj situacijoj pasielge?
Nekaltas

ne kalciausias, bet durniausiasCha cha ir ne tik del kabinejimosi prie visko bele pasigincyt, bet ir del savo silpnu nervu, del liguisto potraukio zalgiriui… ir t.t kitus zemint visada paprasciausia, ane kestuk?Šypsena

TAI JO JO,JEI NEZINOT TAISYKLIU,CIA FAKTAS,GALEJOT NORS NESIGIRTJuokiasio dabar taip iseis jus normalus ,ne brakusos,o kiti visi jau ka pagaus 10 lydeku ides ir ka brakusaJuokiasiLabas,savo nuomones galit man nepirst apie mano sveikata ,as sveikas,va siulau jums patiesm isittirt jei neiznot taisykliu ir rejkaujat ir dar akis draskai,ner teisybe sir nebus,as jau nesikisiu daugiau,tegu irodo Dar321 eilini kart ,istrindamas mano siuos postus ,o jums nieko neskydamasLabas
o apie potraukius geriau jau patylek,nes daugiau nei puse lietuvos serga uz kaskokia komanda,apart taves ir kitu nesveiku ligoniu zvejybaiŠpyga

mes rusijoj gaudek moliugeli blia!!! ten taisykles kitokiosCha cha pirma pats issiaiskink paskui rekauk!!!
tai teisiskai kaip ir nei vienos lietuviskos menkes nesugavom, taip kad nieko LR ir nepazeidem…

Atsinesk pasa parodyt ketvirtadieni ,ok atvaziuosiu vien del to i meeta medziotojose ,parodyt kad apsimelaves ir ieskai dabar atmaskiu,vizu jei ka mums i rusija reikJuokiasi

tik kita puse paskui kitu nx nesiuntineja…

e davai issidauzykit kur susitike vienas kitam snukius ir baikit cia estis…
Kvankt?

ka cia pezat nesamones , ne ezere gaudot Juokiasi
menkiu su meskerele neisgaudysit Juokiasi
Zvojokit i sveikata Kietas per metus 2 kartus nuvaziuojat i jura - tai tikrai neisgaudysit menkiu kad ir po 100 kg pagausit
Va su tinklais kiek ju paima jus ,net neisivaizduojat ir vis tiek ju dar yra Kietas
Kalba aina apie tonas … ir dugiau Kietas

Tai pagal pono žodžius išeitų, kad aš dabar (sorry, t.y. po draudimo) nuvažiuoju pirmąkart upelaitin ir pagaunu 10-15 upėtakių bei anuos visus pasiimu, kadangi gyvenime pirmą, o gal ir poskutinį rozą nuvažiavau jų pažvejot…
Kvankt?Kvankt?Kvankt?

sto za sum???Nekaltas

nesupratau ko cia ****t prota del menkiu???bet kuris is tu kes’t ar dar321 pagautumet po 15kg reisk imtumet po 15kg ir nereik cia dulkint mazguBe be be

su meskere juroje kol isgaudysite ne tik zandai bet ir Ignoruoju plys

Kvankt?Kvankt?Kvankt?Kvankt?Kvankt?

Nieks “mozgųnedulkena”, tačiau dėt foto su tiek laimikių ir girtis, kad per dieną prilupo, tai…Kvankt?Blogai

O tai pasirodo turim siekt, kad išgaudyt???Vau!Kvankt?Ignoruoju

to : dar321
Nepainiok Juros ir upelio .
nereik lyginti viska su upetakiais. ir isvis cia nereik ieskoti palyginimo!!! Tu moki uz zvejo bilieta 10 lt ir gali pagauti 7kg
o zvejai verslinikai moka nedaug daugiau ir gali pagauti tiek kiek jiem iseina -va tau ir palyginimas.
jei isleis istatyma kad gali pagauti 5 pugzlius per diena , tai tu sauksi ant tu kurie pagavo po 6
Niekad nesutiksiu su tokiom normom juroje , gali vadinti mane brakusa ar mesininku man vis tiek. As turiu savo isitikinimus .
ir viliuosi kad i valdzia ateis kada nors rimti zmones , kurie rimtai perziures ir pakeis tuos kvailus skaicius. Apie normas geluose vandenyse as sutinku jos mano manymu teisingos , bet juroje …