Meiluze gerokai vyresniam vyrui...

man tokios temos labai jau ir nedomina , tiktai manau kad jei mergos nenoretu tai ir nebendrautu su vyresniais vedusiais, o bendrauja del bapkiu ir viskasBlogai tokios jos tada

Na kai 15-20m skirtumas tai ne kas!Bet kai tik skiria 4-6metai tai gal normalu,bet cia nuo kiekvienos poros priklauso!Rode per TV pagalba,kai bachuras 26m atsiprasinejo savo panos kuriai tik 14m,tai ji sako as dar noriu su draugais(lelem)pazaisti.

As manau kad tai nenormalu, aisku buna visokiu situaciju (tipo kai meile tikra), bet kai panai 16 o bicui 36 cia tai nesamone. geriausia kai sesiolikiniai susitikineja su vienmeciais, o paskui kai klaba prasideda apie seimynini gyvenima, tada tas metu skirtumas gali buti, bet tik kokie 3-4 metai.

Na cia gi jau senai aiskus dalykas, kad merginoms patinka daug vyresni vaikinai. Ir jiems jie patinka del to, kad jos pacios jauciasi panasaus amzio savo viduje. Todel, kad jei mergina bendraamzius vadina vaikais, kuries terupi prisigerti ir t.t. nei kiek neklysta, nes jums is tiesu tai tik ir rupi. Aisku visada yra issiminciu, bet visada lieka visuma. O is patirties galiu pasakyti, kad beveik galejo mano panele viena 14mete buti, na ten jau kita istorija… siaip ar taip, ji vis vien gera drauge man dabar, tai su ja bendrauju kaip su lygia, o kartais jauciu, kad ji kai kuriuose sferose net uz mane labiau subrendusi ir gyvenime patyrusi. O man 19Šypsena O pavyzdziui mano grupioke viena, tai visada draugauja su vaikinais kuriems 22-25, nes jai mes visi - mazvaikiaiŠypsena

cia kiekvieno skonis kam patinka vyresni kam jaunesni bunagi tokiu.Hmzz tik labai juokingai man kaikada skamba kad 18 turi meiluzi 35metu man tai nelabai kaip skamba.O kai rode per Fronta kaip 80metis senis norejo myletis su 18 bet jos nepriviesino tai kaip atrodo? Ir dar kalba kad jis patvarko per diena 3mergas.nu nelabai tikiu.

[quote]BlueScorpio rašė:
Na cia gi jau senai aiskus dalykas, kad merginoms patinka daug vyresni vaikinai. Ir jiems jie patinka del to, kad jos pacios jauciasi panasaus amzio savo viduje. Todel, kad jei mergina bendraamzius vadina vaikais, kuries terupi prisigerti ir t.t. nei kiek neklysta, nes jums is tiesu tai tik ir rupi. Aisku visada yra issiminciu, bet visada lieka visuma. O is patirties galiu pasakyti, kad beveik galejo mano panele viena 14mete buti, na ten jau kita istorija… siaip ar taip, ji vis vien gera drauge man dabar, tai su ja bendrauju kaip su lygia, o kartais jauciu, kad ji kai kuriuose sferose net uz mane labiau subrendusi ir gyvenime patyrusi. O man 19Šypsena O pavyzdziui mano grupioke viena, tai visada draugauja su vaikinais kuriems 22-25, nes jai mes visi - mazvaikiaiŠypsena
[/quote]

Sakai, svarbu jaustis vyresniai savo viduje? Bet manymas, kad supranti suaugusiu zmoniu gyvenimo ir bendravimo taisykles ir realiai jas suprasti - du skirtingi dalykai.

Ir klausimas - ar paneles, kurios bendrauja ne vien del pinigu (na tarkim tegul ir del pinigu) bendraudamos nebijo rizikuoti? Kad susikurs apie save nekokia nuomone? Kad viena diena taps nescios arba susirgs LPL? Kad joms bet kuria diena bus pasakyta "ATIA"?

Suaugusiu zmoniu pasaulis gan ziaurus. O meiles ir sekso sritis yra viena ne tik paslaptingu ir maloniu, bet ir labiausiai skausmingu to pasaulio dalyku.

Ar merginos, bendraudamos su vyresniais nebijo savo kailiu patirti tu skausmingu pusiu?