Meilė=sexui? (tema bajgta)

nznNekaltasne visadaNe

Kiek žmonių tiek nuomonių Mirkt

[quote]
zujkeete rašė:
Swejkučiai? LabasVa per etikos pamoką šiandien diskutavome ar meilė=sexui… norėčiau sužinoti jūsų nuomonę Mirkt Nekaltas Kaip manot… meilė=sexui ar ne? Nekaltas

Cha cha mažute kai paaugsi ir viska pati suprasi.Juokiasi

[quote]
Velnys76 rašė:

nebejuokink tik Cha cha ne nuo metų viskas priklauso… net ir "suaugę" pilnamečiai žmonės kažkaip į šį klausimą konkretaus atsakymo nesuranda… taip kad patylėk kitą kartą Mirkt

Mes taj per tikyba sita diskutavom…Taip
na gal kai kuriem sex’as meiles irodymas bet kai kuriems tai nereikia meiles jiems galvoj tik vienas…Nekaltas

Širdis

nu kaikuriems per tikybą,kaikuriems per etiką Mirkt

aham, pritariu… pas mus ir sita tema Taip per tikyba

Cha chasexas yra sexasGeraiGeraio meile tai meile irgiGeraiGeraitai lyg ir panasus bet tuo paciu ir visiskai skirtingi dalykai.siaip tai kvailas klausimasBlogai!!!o batai=koines??????atsakykit Cha chaCha cha

Meile… mmm… Siaip tai normaliu zmoniu santykiuose ilga meile be sekso tikriausiai beveik neimanomaNekaltas Mano manymu, seksas yra labai svarbi dalis dvieju zmoniu santykiuose ir gyvenimeŠypsena Turi buti gyvenimas (meile) ir seksualinis gyvenimas. Tai lyg du gyvenimai, kurie vienas be kito niekada nesudarys darnumo ir harmonijos dvieju zmoniu santykiuoseLabas

Jeigu tau kvailas… tau kam dar komentarą rašai? Blogai

va va… 100% pritariu Mirkt

Na priklauso nuo konkrecios situacijos… Nors seksas buna be meiles,bet tikros meiles be sekso nebunaCha cha

meileNežinau
sexTaip
ai man depresija negaliu blaiwiai mastyt.

na manau,kad dar priklauso ir nuo amziaus…juk skirtingam amziui ir ta meile suvokiama skirtingai…bet veliau,manau, meile ir seksas sueina i vienaMyliu

ghmmm… mejle nelygu sexuj… bet kiekvienos jau subrendusios personos gyvenime, mejles be sexo nebus Mirkt

jeigu meile=sexui tada po apsilankymo pas prostitute turechiau sakyti kad ja myliu Pavargęs Pavargęs seksas reikalingas tiek moterim tiek vyram biologishkai, tad sexui meile nebutina.

meilė <> sexui!
galbūt meilė => sexas, bet tikrai nelygu…
aisq galbūt kaip kam… skirtingi žmonės skirtingai supranta meilę gi… man meilė yra visų pirma žinojimas, kad bent vienam žmogui nėra px ant tavęsNekaltas OT: beje, nemylėti yra kurkas blogiau negu nebūti mylimamNekaltas

Na kaip, jei mąstant logiškai meilė nėra lygi seksui, nes meilė yra meilė, tai yra jausmai, kurie gali gyvuoti ilgai, gali trukti amžinai, arba tik kelias akimirkas, o seksas… na seksas yra kaip sakoma, kūniškas malonumas. Tuo šie dalykai ir skiriasi - meilė yra dvasinis dalykas, o seksas - kūniškas.
Tačiau, jei yra meilė, tai nemanau, kad ji ilgai tęsis jei nebus sekso(tai mano nuomonė). Manyčiau tai neatskiriami dalykai, tačiau ne tas pats.

vat taip vat LaimingasAlus

nu matau visų nuomonė panaši… meilė ir sexas nelygu… bet meilė be sexo… ne meilė Cha cha

Būtent Mirkt