meile dviems

Piano raše:
Taip,tau tai faina dabar,tas jausmas svaiginantis…Mirkt Bet tiems tavo 2 Vyrai kažin ar ta mintis patiktu Apakęs Cha cha.

kavenskas rašė:
Piano, esi tikra kad tie du tai - Vyrai ?Cha cha Cha cha Cha cha

na kartais juos dar gyvuliais vadina…Kietas Kietas Kietas Kietas

kavenskas rašė:
Piano, esi tikra kad tie du tai - Vyrai ?Cha cha Cha cha Cha cha

Kažką nusipezėjai…LiežuvisCha cha Tu nori pasakyti, kad žavioji tiga myli 2 gyvulius?ApakęsCha chaAš nekaltas
Nevisada moteris sakydama žodį žmogus, galvoje turi tik vyrą…Cha chaLiežuvisCha cha Nejau Moterys NEžmonės? Aš nekaltasCha cha

(

ŠypsenaO koks tau skirtumas draugs,Kavenskai ar duVyraiar tai dvi Moterys ar vienaMoterysir vienasVyrai,juk tai tik mano reikalas! as sakau myleti! o ne myletis!O gal palieciau tavo vyriska savimeile!Šypsena

ApakęsApakęs na atleiskit,prie ko tie gyvuliai!as kalbu apie zmones!LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Prognoze:
Laimes 3-cias, jis bus tas, kuri sutikus nekamuos abejones Mirkt
Tik kas jis, tas laimingasis Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

kai atsiras trecias, cia atsiras tema “ka daryt jei myliu tris” Aš nekaltas
gal nebereikia jau trecio? a? Cha cha

man labai patiko tavo zodziai!aciu!
GėlėsGėlėsBučkisGėlėsGėlės

Na net nežinau kaip čia dabar į tave kreiptis…Aš nekaltas Drauge Tiga? Aš nekaltas Draugs Tigai? Ne, labiausiai tiktų turbūt Aš nekaltas TigoCha chaLiežuvis
Na man tai tikrai jokio skirtumo ką tu myli…Cha chaLiežuvis kad ir visą zoologijos sodą. Cha cha O jei čia tik tavo reikalas, tai ko čia klyki visa gerkle? Cha cha
Mano savimeilė visąlaik kelnaitėse ir paliesti tikrai duodu ne kiekvienai…LiežuvisLiežuvisLiežuvis O tuolabiau toms kurios myli po penkis ar aštuonis…Cha chaLiežuvis

Prognoze:
Su trečiu, ketvirtu ir visais likusiais bus atliekami extrementai, ups tai yra ekspermentai…Cha chaCha chaCha cha

Man atrodo tu duotum kiekvienai kuri to noretu!Tau pavydu nes tu nemyli nieko,nieko!!!Myleti,tai nemyletis!
Cha chaCha chaCha cha tau truksta kantrybes!liezuvio auksinio negana!Cha chaCha cha

Tiga, kas Tau, ko taip pyksti?
Imk va Gėlės ir aprimk…

…mylek , mylekis,kol mylisi ir nekreipk demesio i blevyzgas…LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Na man tikrai patinka kai man ima…Cha cha bet nejaugi aš toks dišovas atrodau, kad duočiau kiekvienai? Cha chaAš nekaltas Juk ne kiekviena ima, o ir tos kurios ima ne visos moka imti…Cha cha
Ar jei aš ant visos bangos pradėsiu klykti, kad myliu keturias, bus geriau?!Cha cha
Ko užsikirtai tu čia su tuo- MYLĖTI, O NE MYLĖTIS? Tavo amžiuj laikas būtų išaugti iš platoniškos meilės…ir vaikiškų eksperimentų. Liežuvis
Kaip rusai sako:
Platoničeskaja liubov eta takaja liubov, kagda liubit Platon, a jebiot Anton…Cha cha
Čia tipo pas mane auksinis liežuvis?!ApakęsApakęsApakęs Vsio, einu mokytis nebylių kalbą ir nešu liežuvį į lombardą…Cha chaLiežuvis
Na dėl kantrybės tu teisi. Niekada nesugebėjau bendrauti su tom, kurios išsiknisinėja. Ir iki šiol nemoku prašyti artumo, dėmesio ir švelnumo, tarsi išmaldos.LiežuvisCha cha

DELTO,NIEKO LYG SIOL IR NERANDI ,TODEL LINKIU TAU KANTRYBES!!! :D:D:D:D:D

O man taip atrodo, kad kai kas su dviem is karto varo ir laiku nepasirenka vieno, tai ant galo lieka be nieko Liūdna

DELTO,NIEKO LYG SIOL IR NERANDI ,TODEL LINKIU TAU KANTRYBES!!! Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

[/quote]

Tie paskutiniai zhodzhiai bishki primena paranoiko kliedesi…Atsiprashau, Tiga…bet toks jau ispudis susidare.
Bet kokiu atveju, sekmes!

Gėlėstiguli ar pas tave “Caps” mygtukas užsikirto?Aš nekaltasCha cha Pala… dabar galvoju, kas liktų iš “jo” jei kiekviena imtų…Aš nekaltas Man atrodo jis pavirstų į soskę?Aš nekaltasCha cha Na, o jei tos kompleksuotos nabagės kurios neima pradėtų imti savo antrom Vyrai pusėm, tai kogero tie Vyrai taptų tik laimingesni…

O tu pasirodo turi ne tik ekstrasensinių sugebėjimų, bet ir pranašiškų…Cha cha Kogero vaikystėj svajojai tapti Mikalda?Aš nekaltasCha cha

Nerandu dėl to kad neklykiu, ar kad nieko nemyliu?Aš nekaltasCha cha O gal dar nepradėjau ieškoti?Cha chaLiežuvis Nu nežinočiau tavo amžiaus, tai pasveikinčiau su Rugsėjo 1-ąja, bet dabar nepatogu, nes lyg ir suaugusi pasirodei…Cha cha

Viena mergina man aiškino, kad galima mylėti vienu metu ir Vyrai ir Moterys, man sunku tai suvokti, nes neįsivaizduoju meilės tai pačiai lyčiai…Aš nekaltas Bet pasirodo būna…Aš nekaltas

grazi, grazi, tik kazin kiek galetu kainuot tokia ?

GonzaGonzalez —> nu suvelk kokia nesamone kad su S3 tik balvonai kaimiechiai gali vazhinet ir pan. Piktas