megstamiausias jusu gyvunas?

pats fainiausias mano suo kaukaziokas.Taip

Pirmoj vietoj aišku šuo - ir man nelabai svarbu veislinis jis ar ne - visi jie man žiauriai patinka. O antroj vietoj žako papūga. Jau seniai svajoju tokią įsigyti, ale, kad kaina nelabai ‘prieinama’ Cha cha

Mano mėgstamiausi: koala (nes miegot kaip aš mėgsta ir šiaip žavi būtybėMirkt), jūrų liūtai ir ruoniai. Ir šiaip man gražiausia kai gyvūnai gyvena natūralioje savo aplinkoje… laisvėje.

a. sunys
b. arkliai
c. delfinai

cia ne eiles, megstamumo ar kitokia tvarka. su visais teko bendraut, ir viena ka galiu pasakyt apie juos - tai nuostabus sutverimai, lygiaverciai su mumis, zmonemis. (aisku tai galima pasakyt apie visus gyvus sutverimus, na bet vis tiek kiekvienas turi tuos paciausius…Šypsena )

Taip, pantera yra beprotiskai grazus gyvunas,man jis irgi laaaabai patinka…Bet tokio kaciuko namuose kaizkaip nenoreciau

[quote]

miss666 rašė:
Seip myliu suniukus, bet pac graziausias gyvunas mano manymu yra pantera(

shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo shuo

suniukai,juru parsiukai

as ta pati norejau sakytiCha cha bet sioje situacijoje, sakysiu kad as labai sutinku su tavim…Taip

Nu niekaip negaliu pasakyti, kuris megstamiausias… Šypsena Visi mieli, kai gerai pazhisti Šypsena Šypsena Šypsena gal visgi shuo… Šypsena

pats megstamiasias gyvuniukas yra mano boxeriukeGerai

Mano megiamiasi gyvunai yra sunys ir vilkai! Nieko neturiu preish kate, net pati turiu, taciau shunims jos neprilygsta. nors kita vertus, namams kates suteikia jaukuma Gerai . Dabar jau neisivaizduoju namu be kates, nors visa shirdimi esu shunininke! Cha cha

Man tai labiausiai kaciu seimos atstovai patinka, o is pastaruju labiausiai puma…

suo suo suo,leiskite dar geriau pagalvoti… vis tiek suo suo suoŠypsena geresnio nieko nera kaip suo. neveltui suo-geriausiai zmogaus draugasŠypsena

Man taip pat tik katinas, nuo pat mazens ju turejau ir dabar turiu pas tevus. Taip malonu ir taip ramina tas jo murkimas. Ir is tikruju galvoju, kad jie tokie patys zmogaus draugai kaip ir sunys. Gal tik labiau nepriklausomi ir su charakteriu. Nezinau nei pro viena katineli naslaiti negaliu praeiti. Mano Vyrai tai juokiasi sako, jei galetum visus katinus naslaicius namo susitemptum. O ka butu labai smagu Cha cha