Mėgstamiausia avalynė ;D

o kiek daug batu…!!!ApakęsCha cha

Inkarai Flirtas

jei galėčiau kasdien su kedukais visur tepsėčiau

aukštakulniai visur visada FlirtasGirtas

man ir inkarai prie sirdiesTaipFlirtas

Neturiu tokių. Mėgstu vis naujus pirkt.

myliu savo dabartinius adido kedus
ir su jais nezadu greit skirtis,nes jie nauji.
tas pats buvo ir su pumaMyliu
kedai-geriausia avalyneNiam niam~

man ir kedai patinka…bet labiausiai tj nesioju skulusMyliuNiam niam

Aukstakulniai bateliai, bozeeeeeee… Gal dar kurpaites… As Pelene… Pukst…

svarbiausia, kad batai patogūs būtų ir ant kojos laikytųsiTaip todėl dažniausiai sportbatukus nešioju, šiuo metu nesiskiriu su converse’ais - patvarūs ir po pusės metų nuolatinio nešiojimo dar vis gražiai atrodoGerai

kazkoks narcizas Nekaltas

buvo tokios basutės. nešiojau tol, kol iš jų nieko nebeliko. dar turiu vienas vasarines šlepetes. irgi šią vasarą vos nesuplyšo, bet šiaip labai gaila būtų jei taip nutiktų nes myliu jas.

šiemet tokius Nike kedus pirkau. de galo patogūs, vandens neleidžia, taigi spėju, kad irgi bus nemirtingi batai.

Man tai patogiausios ir mylimiausios tapkes yr,nors cia ir ne batai bet prie ju daznai guli.

Batai, batai ir dar karą batai- kaip sakė žymus rusų mąstytojas. Gerai. Ale ot ruskis protingas buva…

niekada gyvenime negaleciau apsimauti kedu, nes man jie kazkokie nepatogus ir atrodo kazkaip be rysio, jau seniai ipratau vaiksciot klasikinio stiliaus batais, o siaip kazkokiu lb megiamu neturiu, nes visvien kiekviena sezona perku naujus, na db dazniausiai aviu Ralph Laurent klasikinius batus.