Meetukas ,ispudziai nuo 177 zinutes..

tai i kaaka taip ar taip visi eis. cia jau kitas meetas giŠypsena

visur mes visi eisim Tūsas…ti wa pirma sita paskraidinam po to ir kita meet’a Cha cha

BilijardasMirkt Gaila man Alkocholio… Cha cha

nu i si meet`a lyg as neateisiu… Nustebęs

nius man tai visai vienodai kur eiti,nieko nemoku,o ismokti butu labai fainaŠypsenatik nezinau ar galesiu

Ir vel Vilniuje Liūdnas

Viskas Vilniuj Vilniuj Vilniuj… gaila Liūdnas

Ohoo,meetas! Visaj nieko butu nueiti Taip Siulyciau kabaka Liežuvis

nu va,matot kox Vilnius aktyvus Cha cha mokinkites, imkit pavyzdi… Cha cha

Niuz man atrodo ir neskaiciavus boulingas nugalejo Cha cha tai cia musu ne tiek ir daug bet geraij bus Taip…tai gal koky antradieny mastom?o siaip apie kelinta mazdaug val? kiek zinau tai anksciau budavo pirmadieniais pigiau …o gal kazka maisau Nekaltas

Tai stai, patarsiu jums apsilankyti cia… Mirkt Mano megstamiausias klubas… Mirkt http://www.boulingas.lt/?p=6 , cia jumi kainos… Mirkt

Na yra ir karolinos klubas… Nekaltas http://www.kegliai.lt/kainos.htm Cia grazesne aplinka taciau ir kainos ApakęsMirkt Jei galesiu prisijungsiu… Cha cha

Taciau boulingas nenugalejo… Liežuvis

davai geriau ne antradieni, nes as eisiu pas dantista, tai man bus uzsaldytos lupos, tai biski nekaip atrodysiuNekaltas praeita karta tai visa diena kaip invalide vaiksciojauLiūdnas

cit…

Swallow as tik pasiuliau Mirkt o siaip jei mes planuojam eit iki 16 val (tipo tada 20lt buna) tai kai kuriom dienom niekaip nesuspeciau…Anyway reik pasiskambint i vytenio g.esanty boulingo kluba ir susizinot…senoao ten buvau tai gal kas pasikeite Nekaltas

illegal prisipazystu man su matieka prastai Cha chaCha cha hmz

geriau i karolinos man prie pat namu

Cha chaLaimingas

Kas, kur… Nekaltas Ash nieko nesakiau… Nekaltas

Man zirmunuose nepatinka nes ten idiotishka skaiciavimo sistema (kainu) Nekaltas
O Vytenio g. irgi faina aplinka Taip Fainiau negu karolinoj LiežuvisLiežuvis

Aie “Boulingo” kluba zirmunuose arba geraij arba tylim… Mirkt

butent del to as ir tyliuNekaltas kaip zinodamaNekaltas