Meetazz ivyko..(nuo 115zinutes atsiliepimai)

na nebutinai tik klaipedieciams. bet bus klaipedoj… tai jei gali atvaziuoti- lauksim Cha cha

Gal ir man sudalvyvaut…juk is klaipedos visgi esu…Nekaltas

aga, butinai!!! Cha cha o ko mirke nesedi? as taip taves laukiu, o tu nepasirodai Nustebęs

nu tada gal ir uzsuksiu i jusu meetuka…priklausys nuo to ar geraz bus z_i_pCha chaCha chaCha cha

oki

Tai kur ta vieta?

kodel tik klp?Labas

ne tik klaipedieciams…kas tik bus KLP tas tegu ir ateina Mirkt o del dienos tai dar susitarsim…jei wiskas ok, kaip buwo rasyta 21ar22 diena…

nu gerai o kur?

Tas meetas nėra bloga idėja, tik kad daugumai iš čia (ir man asmeniškai) yra tą dieną šimtadienis.

tik kad jus aktyviau registrukites tam jusu meet`ui,nes laiko nedaug liko jau,o jusu dar kazkaip beveik ir nesimato,kazkokie jus neaktyvus…

hmm, na as pats nelabai aktyvus, nes sventes… tai valentinke, tai draugo gimse… dar ir mano Laimingas
visgi gal geriau darykim 22 diena, o del vietos… teikit savo pasiulymus Šypsena

nu jau jei tu organizuoji meet`a tai pats ir pirma siulyuk vieta kur,paskui su visais tarsites konkreciau…

jei netingesiu ir bus laiko ateisiu Šypsena

gerai butu zinoti is anksto Šypsena

ammm…jo, jejgu raspberry ajs gal ir ash atsuwilxiu

LaimingasLaimingas

stengsiuos ateit na kaip visada Cha cha paskutine akimirka pranesiu kad arba ateinu arba kad neateinu Cha cha

nelabai gerai, jei zmoniu nesusirinks- tai nemanau ar verta meetintis Šypsena nors man tai tas pats Laimingas as visada linkes bendraut Cha cha

jei jau sugalwojot daryt 22d. taj as negalesiu ateit…iswaziuoju…

Esu naujoke, bet noreciau kad tai ivyktu vasario 21 diena, nes kitaip negalesiu …