Meet'as Palusheje

Sakau, rimciau komentuokit. Be jokiu baisiu marmuziu Cha cha ir dviprasmybiu.
Daug žmoniu skaito. Kiti nesupras. Vel bus, kaip po vieno meeto Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas
vos ne…pavadino… hmm… ai… ismoderavau. LiežuvisLiežuvisLiežuvis

Tik žengiau pro duris ir puoliau prie PC. Liusina jau prie malūno sakė, kad nuotraukos gatavos. Gerai
O lietus tai įsisiautėjo po pietų. Aš taip ir sakiau, naujokė Saulės Zuikutis negali nugalėti senio LietausLietuvoj be kitų pagalbos. Vakar Kavenskas, ieškodamas malkų Mirkt, griežtai pasakė, kad lietus baigtų savo bairius. Nu ir išsišvietė saulė. O kai Kavenskas išvažiavo, lietus vėl paėmė savo viršų.

Nu visiems kliuvo Šypsena o Lietuj labiausiai Cha cha

Aš savo ruožtu dėkingas Laidy-x Mirkt Jei ne ji, tai ir šiame meet’e kavenskas būtų nesudalyvavęs Mirkt Bučkis Nežiūrint į Lietaus išdaigas, Validolio niekas negėrė nes užteko alaus,Cha cha o be to vasarą Lietus nebaisus MirktCha cha Tikrai buvo puiku.
Kadangi, buvau išėjęs malkų Cha cha smulkiai meet’o aprašyti negaliu. Kogero tai turėtų padaryti žavioji Liusina arba paparcis Dianela Mirkt Džiugu, kad ir naujokės neišsigando, o pačios susiorganizavo ir atlėkė Mirkt
Pakalusiam Alus už iniciatyvą.
Validoliui Alus už operatyvią vaizdinę medžiagą.
Ir visiem kitiem Gėlės už gerą nuotaiką.

hmmmm…

naujokiu buvo nelabai daugKietas ko kada sekantis meetas Taurė ? Aš nekaltas

sakot nedaug naujokiu buvo… man tarpe tu 16 kas buvo su “Co” vien Saules Zuikutis (Zuikute) ka reishkia Šypsena( Ji man naujoke Šypsena )
Malonu buvo matyti visus in real Šypsena
Grazu… lietus Palushej …ne rodiklis Šypsena
Svarbu kompanija, kuri tikrai buvo gera Šypsena Gerai
O Moterys ypac Cha cha Gerai

Labas rytas visiem Cha cha
Kaip grizau, kaip luzau…
Ladakaldi radom(siaip taip apsuke velniaizin kiek kilometru aplink Cha cha ), o paskui dar ivertinom puikia Paluses Aukstaiciu uzeigos aplinka bei virtuve, po kurios ir … nuluzom Cha cha
Labanakt Liežuvis

O siawbe Mirkt
Nu ir ishvadas darot.
Cha cha
Klausiu, nes lyg ir buvot namelius uzsake, ar neshalta?
Nes atveso, lietus uzejo.
Is kompanijos komentaru supratau kad lyg ir Meironyse likot nakvot.
Be jokiu piktu keslu klausiu Šypsena

Gėlės

PS> Ruoshiuosi su sheimyna pakartot marshruta ir galvoju ar palapinese miegot ar Palushej nameliuose. Jei likot Meironyse, kaip aplinka, ar ramu? Beje Ginuciuose manau kad fainiau butu buve Šypsena

Visai neblogas savaitgalis Šypsena Ir patyre meet’u vilkai naujokiu nesuvalge Cha cha O Lietuj Lietuvoj tikriausiai teks skebt dvikova. Kazkaip negalejau susitarti su juo del giedro ir sauleto dangaus.
Visiems dalyvavusiems GėlėsGėlėsGėlės

MirktBučkis

O as, deja, apsirgau. Vakar atkritau su temperatura, bet shiandien jau geriau. Tikiuosi ne uzh kalnu ir kitas musu susitikimas. Nekantriai lauksiu!!

Visiems, kas nesutirpo nuo lietaus Palusej, didelis labas. Uzuojauta sirgusiems (matyt reikejo stipresniu vaistu % veztis). Orelis zinoma galejo buti geresnis, bet mes juk Lietuvoj gyvenam ir lakas butu priprast.
Siaip ir daugiau tautos galejo atvykti. Butu buve linksmiau paparcio ziedo ieskoti.
Kavenskas: tai, kad ilgam isejai malku gal ir nekelia itarimo…, kad ne vienas irgi…, bet kad grizai be malku…
Pakales: Is Ladakalnio tikejomes, kad bent jau Evaresto lygio bus, dairemes ieskodami debesis remencios virsunes. Taciau lietaus dbesys buvo virsune uzstoje todel paties kalno per liuti teko ieskoti apie valanda.

Brizas - tai Pupelkos antra puse, o gal kazhkas kas sedejo krumuose ir mus stebejo?

Nu,klausyk,ar tu tik ne Pupelkinas (taip anksciau vadinamas),nes ant Ladakalnio buvo is vyru tik jis ir mano vyriskis?Tikiuosi,kad tu- tai jis Cha cha

Nu,klausyk,ar tu tik ne Pupelkinas (taip anksciau vadinamas),nes ant Ladakalnio buvo is vyru tik jis ir mano vyriskis?Tikiuosi,kad tu- tai jis Cha cha

[/quote]

Hehehe, keistuoliai Šypsena

Ech, kaip gaila kad as nesudalyvavau!!! Linksma jums ten buvo! nuotraukos daug pasko, bet paciam pamatyti 100 kartu geriau LiūdnaLiūdnaLiūdnaLiūdna