Meetas.... neoficiali aplinka verslo rysius tik sustiprina

Malonu, kad aš laukiamas Mirkt, bet į mano klausimą (žr.: 5-ą šios temos žinutę) taip niekas ir neatsakė… Deja, darbo dienomis man niekaip neišeis sudalyvauti - nebent mytas vyktų ryte iki 12:00 Juokiasi Juokiasi Juokiasi Andrius_S Labas

As irgi noretau susimeetinti, man Vilnius patogiausias MirktNelabai ketvirtadienis man tinka, visa kita dar kaipnors, nebent ketvirtadieni nuo kokiu 21.00 ar panasiai… Tai tiek apie mani…

ne jau visiems savaitgalis labiau patiktu… Nekaltasmatyt dirbantys siais laikais seimu neturi… o darbo dienom plusa iki isnaktu… ???

Pataikei kaip pirštu į akį - man prekybos sesija nuo 15:00 iki 01:30, o iki jos kaip minimum dar porą valandų paruošiamųjų darbų Mirkt… Andrius_S Labas

tai ar bus norinciu? ko niekas nieko nerasot?

Ash asmenishkai tikrai nieko priesh esu dalyvauti (ash netgi esu uzh ), tachiau esu ish Kauno ir iki Vilniaus shy menesy nuvazhiuoti man tikrai butu problematishka NekaltasKitaip sakant, jei mytas vis delto vyks Kaune - prisidedu, jei visi atmeta laikinosios sostines varianta - tuomet apmaudu, tachiau myte nedalyvausiu Nekaltas

Mano situacija tokia pati praeita savaite buvau Vilniuj galejau pasirinkti ketvirtadieni ar penktadieni. Siulau kita meeta organizuoti Kaune, o gal but net ir tarkim elektrenuose. O gal yra daugiau Kaunieciu? Tai galetume kaune susimeetint, arba kartu i vilniu numint.

o jei truputi laika pavelint? ar visi darbus 5a cia baigia? Šypsena

Ash Vilniuj nebuvau praeita savaite Cha cha Neesme, shiaip pasakiau ir tiek Mirkt

Chia, beje, neblogas pasiulymas Laimingas Vis delto - geografinis Lietuvos centras Cha cha Juo labiau kad ir taip mytai pagrinde Vilniuj Nekaltas

Shiaip, dabar rodos esam mes du. Ash tiesiog technishkai negaliu ishvykt ish Kauno ir tiek - taigi, mat atsimeta net Elektrenai Nekaltas Man net Rumshishkes ar Neveronys atsimeta BlogaiApskritai, butu dzhiugu jei kas dar atsilieptu - nes dviese tai mes bilekada ir taip galim susimatyt, o jei dar koks naujokas prisides, tai naudos ish to daug nebus Cha chaBliamba, mires , ka Tu mastai ??? Tu juk irgi, IMHO, ish Kauno Šypsena

na nieks iskart neissibegios… Šypsena

tikekimes siektiek daugiau bus musu nei ana kart Šypsena

Pataisyk temos pavadinimą, kad matytūsi bent jau kada meet’as vyks.

Ir kurioje vietoje tas SOHO randasi ?

netoli ausros vartu (jei zinai kur galerija “Arka” Mirkt

Gal kas žada meeta protokoluoti ? Cha cha ta prasme nuotraukomis ar kitokia vaizdine ir tekstine medžiaga ir paskui publikuoti kokiam ftp ar pan.?

Gera mintis, gal tikrai kas nors zada ta daryti? Butu linksma po paziureti.

na gi… na gi… o kur komerciniu paslapciu saugojimas Cha cha

gal kas koki laikrastuka kaip ana kart prigriebtu jei po ranka turi? Šypsena

Tai kai susimatysit tikrai nusifotografuokit visi su skaitmena (juk nekainuoja Cha cha) bei susitikę atpažinimo vardan “Verslo žinias” ant stalo pasidėkit Gerai Laimingas

Gal jau įvykių apžvalgą galima gauti? Cha cha Niam niam