Meetas Klaipedoje praejo.

Klausykit, nestabdyki…Tikrai bus norinchiu prisijungti prie jusu tom dienom. Ir kauniechiu ir, tubut, vilniechiu… Galima butu aptarti pagaliau. Nes laiko nedaug liko.

Va va, mes apie tavakr kalbejom, kad kitu miestu gyventojai yra labai pasyvus kas liecia juros svente, o as sakiau, kad dar tolokai iki to.
Kas domisi shvente, nueikit i http://www.klaipeda.lt, ten yra sventes programa, o siaip siulyciau susitikti penktadieni vakare, rugpjucio 2 diena, del vietos susitarsim. Ka manot tautieciai?

Na, as UZH… kadangi vistiek busiu Klaipedoje tomis dienomis, tai sudalyvausiu su dideliu malonumu.
Kaip kiti???

Gluosne: su malonumu (bent jau as) sutiksim tave Šypsena
Kitaip sakant, esi laukiama
Milosti prosim Šypsena

Klausimeliai:
1.ar ilgai dar vakar sedejot?
2. ka malonaus nutaret?
3. ar sekancia savaite bus kas?

eeee… aaaaa…
nesakysim Cha cha

TUOJ KOX NERVINIS DREBULYS KAI SUIMS…Cha cha

nuleido skėčius,
išjungė šviesą,
surinko kėdes,
alaus nebedavė,reik buvo SUSIPRAST. Kietas

Mano moteriskei, kazkodel tai meetas visai nepatiko… Cha cha

Neodime, tai tu viena motera tarp diedu buvai?Apakęs bozhe kaip tau pavydziuMirkt del juros sventes, tai ir as mislynu gal atrukt, jei neisruksiu pas latviesus ir nepragersiu visu pinigu…na, bet dar laiko yra, ziuresim…

Su KOČIELU pasityko tarpduryje ? Kietas

Visai nepasitiko Liūdna ,

jooooooooo,tokia situacija mane irgi BIESINA Piktas

ir kita karta nebeishleis? Liūdna

ir kita karta nebeishleis? Liūdna

[/quote]

Reiks atidirbti…

oi kaip nekenciu daryt masaza Cha cha

Gluosne, tai vaziuojam kartu ŠypsenaŠypsenaŠypsena, linksmiau bus, apsilimas jau padarytas KietasKietasKietas

KA jus sakote:Apakęs KAi buvo per keleta foumu apie tai garsiai saukiama visi tupejote po krumais a?Cha cha

Na kurgi jau vienaCha cha Ir as ten buvau savo akinius pasodinusi, be to buvo ir labai zavinga naujoke,neskaitant 3 naujoku…Ir ner ko cia seile varvintiCha cha

Jums FATIMA,man truputi daugiauCha cha O ka, negi nepastebejai?Cha chaNeisiziurejai?Cha chaJuk ir rankele jai paciupinejaiCha cha Mirkt

TAvo adresu pacios nekulturingiausiosKietas