Meetas Klaipedoje! Duokime atkirty vilnieciams!

Tai tipo uz mane ane jau registruojies Cha cha niu ot kokis, gerai ateisiu Cha cha jei tik galesiu aisku Cha cha (as gi tokia uzimta…)

gal… nors nuobodu bus ten… mazai mergu…

koks ishpindejesPiktasCha cha

Hmmz ash is klp Cha cha Bet nzn ar varyciau davai geriau vieta pakeiciam plt .) kur nors mazvydo alejoje prie zemaitijos geriau Cha cha !!!Del atejimo nezinau !!!

gaidys ten ne meetas pas jus bus, ziurekit alum is anksto pasirupinkit o tai jums dar neparduos, gi sugrieztino alkoholio pardavima xe xe.

ka bl cia issipisinejat? nenorit neikit… nx cia rasyt zinutes jei neturi ko pasakyt… Nežinau

as nzn Nežinau
manau kad nelabaj

nu jo…

Nu nezinau jau rytoj bus o kadangi jus dar ten ir gersit o as negerentis ateiciau su grazia pana bet jus dar ja pakabinsit tai nelabai apsimoka beto butu mano pirmasis bangos meetas paziuresiu jei suspesiu ir jei rasiu Juokiasi na tikriausiai susitiksim ( Tikimybes kad ateisiu 25% tikrai su pana ) Sekmes organizuojant Taip

tai vat, liko dar 4 su puse valandos Šypsena del AlusalausAlus problemu nebus, o jei negeriat- tai galesit ziuret kaip mes gersim JuokiasiJuokiasi nu tai iki susitikimo Laimingas

wheheh na jej pachiam neparduoda ne musu problemos Juokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

o tai kur bus?mieste kurnors (ta prasme ieskosim vietos) ar namie pas kanors?as tai tikrai ateisiu!

ot welniukai joos… darot 5dieni, kai as atvaziuoju 6dieni… Šypsena buciau prisijungus Šypsena arba darykit po sekmingo 5dienio pakartojima Cha cha

galboot taip ir padarysim Šypsena

o del anos zinutes… nemanau kad bus pas ka namie, nebent pac organizatorius ka nors suras. siaip turejo boot pas mane, bet man neleido Šypsena tai vat, gerai bus ir mieste, ane? Šypsena

galboot taip ir padarykit Mirkt
tik tiek, kad as jau speju nesuzinosiu Cha cha

TaipTaip

nu vot blymba
as negalesiu atvykt i klp


Nustebęs

Cha cha alkaguooolikai…

tai laukiam meeto resiume ir t.t Šypsena