MEETas gryname ORE

Tave as pamaciau, bet pasivyti nesuspejau… Tu i GRAVITY nuejai, o as likau, kaip lapas rausvas vejuj…Mirkt

Širdis Bučkis Gėlės Gerai

O kad tai butu is tikruju. :I

Gerai viskas einu miegoti.
LAbanakt Visiems ypac Shaniai.Ne todel,kad ji man patinka bet del to kad organizuoja meeta.Cha chaKietas

shania rašė:

palaukit o gal sitas? hmm nebepamenu…nieko nebus reiks Phila’s pasiklausti, rodos paskutini karta jis mane ten vezeCha cha Phila, kur tu, katineliCha cha

[primename] rašė:

Aš nekaltas plento bare nemencines plente

================================
Taip jau labai pasiilgai, Meilute? Širdis Mirkt kad rankute sudrebejo i ir keliskart pele spustelejo? Cha cha
Vienzo, kur yra Olandu ziedas (ne Menu Gimnazijos) nueina sunkelis tiesiai link Belmonto kriokliu (ar mano brangiausiajai ten patiko?) o kitas kelias nueina kairiau (link Naujos Vilnios) pavaziavus kokius 4-5 km. Desinej pusej bariux toks stovi, aikstele mazyte, pora staliuku. Va ten ir yra GARSUSIS SKARDIS Cha cha

Gėlės Shaniai nuo phila’o Širdis

Kazin ir kaip mes visi meet’o dalyviai tam bariukije tilpsim?!ŠypsenaVietos ten tikrai mazoka,lauke kaip ir saltaAš nekaltasJuokaujat,nuo lietaus jie slepsis.Aš nekaltas
Gal ir nedalivausiuAš nekaltas

…aha…vyx grupinis slepimasis nuo lietaus Cha cha

LeilaMila rašė:

Kazin ir kaip mes visi meet’o dalyviai tam bariukije tilpsim?!ŠypsenaVietos ten tikrai mazoka,lauke kaip ir saltaAš nekaltasJuokaujat,nuo lietaus jie slepsis.Aš nekaltas
Gal ir nedalivausiuAš nekaltas

P.S. irashykit ir mane i dalyvaujanciu sarasa. Mirkt

Thanx.
Phila.

Shania as tau abu tel parasysiu i privata,namu ir mobilaus.

Shania, atsargiai, Morfei’us yra savadautojas: pagaus tave per myta ir ishves ir parduos kaip Barbe… Mirkt