MB ir afrikoj MB

ziauriai ziauriai. Ne nu as rimtai kazkoks atsilikes reikejo man i atsilikeliu mokykla eit, nes nichuja nesuprantu ka reiskia debiliskai nusifotkint… Na nebent debilisku panetku besivaikantys lokuciai internetiniai, jiem nelygis fotkintis prie masinos Cha cha

rafi> kiekvienas pagal savo menteliteta suprantam skirtingai Mirkt

rafi>mano favoritai le coq sportif,loto,diadora,kelme,audimas,orange virus…beto,is taves plaukikas,kaip is manes breik dance sokejas Juokiasi

doktors, jis puses dabar nesuprantu, gugle translateri jams Cha chavafliau, tu profesionalus plaukikas kad tau reik profesijonalioo plapkiu? Juokiasi

del speedo,tikrai pamenu kad patogios maudytis,beveik nejauti ju ir nevarzo,kiti sorati pvz dabar turimi nike,vasara sukelia diskomforto plaukiant,rafinuotas teisus del speedo,vieni is geresniu gamintoju Šypsenanebutu cia banga,kad pilna visokiu liurbiu norinciu pr1sip1st ir “ikast”,bet nelabai internetineje erdveje ikasi,siulau megint gatveje Cha cha

nu nei lekoko nei diadoros maudymosi nemaciau. Is kur tokie isitikinimai del mano plaukimo? Šypsena

Pas mane irgi speedo oranziniai sortai, tai papludimy atrodau kaip gelbetojas Šypsena

speedo Gerai