Mažeikių krašto vandenys

va cia tai pritariu tau,kad butu super ideja,bet jei taip padarys negales pasipinigauti,nes draugiju bilietas megali kainuoti daugaiu nei tas respublikinis,bet musu mazeikieciu atzvilgiu visvien nesamone,nes mes turim tik keleta balu o mokam ta pacia kaina kaip utenos ar moletu zvejai o ten ezeru ,net nereik lygint koks skaicius,bet yra kaip yra kazka bande keisti,bet nieko nepakeite cia lietuva Cha cha dabar sakys supaprastinom viska Cha cha

Tikrai taip Šypsena Tvarka, t.y. betvarkė ta pati - kaina penkiaguba… Šypsena

sveiki,sekmadieni buvau nulekes i geidziu karjiera porai valandu pasvaidyti su spinigu.na ir rezultatas nulis nei krust.meginau viska ir mepsa,guminukus ir mikro,buvo ir be manes kas bande,tai ant mailiaus turejo kelis peiliukus pagave kurie buvo mazi bet pas juos voliuojosi ant kranto.geda tokius ir imti.Šypsena

savaitgali gal ka isbandysiu kurnors, nezinau dar net. Pastaruju dienu orai Ufff O ir siaip kiek pastebiu viena kita valtele beplaukioja, bent jau netoli manes Šypsena Gal nekimba, kaip ir man paskutinias 2 zvejybas Šypsena

balandzio gale jau silumos normaliai yra Šypsena))o kiek truks nusipirksime apynyje Cha chaCha chaCha cha

LabasNu neviskas, o kur dar grastas simtas su biskiuMirktnu ir dar keleta dalikeliuJuokiasiir gausis apie du simtusTaipNekaltasLiežuvis

Mirktvarau i miesta vakare paskambisiuMobilusis

nu jo teisingai kalbi, bet ir zemaitiskai neblogai moki GeraiApkabinimas

MirktAs jau ir naktim sapnuoju ledonesi atsibodo ta ziema net bloga daros.Greiciau pavasaris ateit gamtoi paukstele ciolb vabalele sliauzuo ir sedi prie upes su meskereleJuokiasiGirtasNekaltas

O as jau laukiu ledonesio, ir iskart po siokio tokio vandens nuslugimo su dugninem eseriu i atsiautas, karsiu, sapalu Šypsena Gal dar kada lysiu ir ant ledo cia vietiniuose telkiniuose Šypsena

[/quote]
Ne manes jau matyt nebebuvo mes nakti nusiemem tiksliau ryte 2,30 pajudejomMašinanamo.tai juk yr visokiu mulkiuJuokiasi

[/quote]

ai galvojau dar ir sekmadieni iki pietu buvot, tada aisku, is Mazeikiu vakar uz tilto buvau suskaiciaves 8 ekipazus, ir visi beveik tuo paciu metu namo nusiemem Šypsena tai per tiek laiko tik 40 stuku, negerai Šypsena Nu as kiek zinau tai Ventoje tikrai yra unguriu, yra kas pagavo, esu mates is po turbinu jau negyvus ismestus berods 2 vnt, bet tikrai ne buriais, ir kad uzkibtu, cia turbut vos ne 1% is 100%.

[/quote]

Kaip nebus juk is juros prien.Vakar kaimynas buvo plinksiuos tai puse kibiro plakiu prikapojo,dar siule man,tai nejemiau nemekstu as ju reiks savaigali det i venta LaimingasNekaltas

ai galvojau dar ir sekmadieni iki pietu buvot, tada aisku, is Mazeikiu vakar uz tilto buvau suskaiciaves 8 ekipazus, ir visi beveik tuo paciu metu namo nusiemem Šypsena tai per tiek laiko tik 40 stuku, negerai Šypsena Nu as kiek zinau tai Ventoje tikrai yra unguriu, yra kas pagavo, esu mates is po turbinu jau negyvus ismestus berods 2 vnt, bet tikrai ne buriais, ir kad uzkibtu, cia turbut vos ne 1% is 100%.

Ne manes jau matyt nebebuvo mes nakti nusiemem tiksliau ryte 2,30 pajudejomMašinanamo.tai juk yr visokiu mulkiuJuokiasi

ai ten, nu nelabai ten gaudau as tai negaliu ka ir pasakyt, reiktu ten tu is kaimu paklausinet gal ka zino, vakar Venspili sklido kalbos, kad ties Tryskiais Virvytej unguriai kimba ir plaukioja buriais Cha cha tai kuris tu ten buvai? gal salia gaudei jei tik sekmadieni nusiemet Šypsena Toj numesiu, parasyk as vakare isijungsiu tel Mirkt

Labasbuvau ir as sestatieni 16val nusiemem sekmadieni 2,30 pagavau 41 stuka.nu tas tiltas link tryskiu sankryzoi i kaire ir i apacia.As turiu daug lauzinu numeriu tik atsiusk tel numeri i privataLaimingas

nu tau dar tik technikine, man siandien turbut velenas su indeklais susipjove, tai variklio kainom jau po truputi domiuosi Apsvaigęs As jei kada rasiu laiko nueisiu pamegint prie saves, o jei stintos normaliai eis, tada eisiu pasigaudyt kuoju porcijoms ir ziuret kaip palekt pastintaut Šypsena

Mindaugai plinksiai didelis plotas, jei randi ten juos randi, o kartais atrodo, kad ten sulinys.

[/quote]

ŠypsenaKazin kaip ten virvytei prie betoninio tilto ten keleta metu gadavom daug ir graziu eseriu.koks tavo auto modelis ir variklis diz ar benzNekaltas

[/quote]

Omega 95m 2.0 Ecotec’as 100kW, gal zinai kas varikli toki parduoda? tau vakare zinele numesiu, nes dabar abu tel uzsale nuo zvejybos ir issikrove, atrodo pilnas akumas istrauki i lauka iskart PYPT Cha cha o virvyteje as nezinau betoninio tilto, apie kokia vieta cia kalbi? Del Venspilio vakar tai patyliu - dviese 40 vnt, kliovo beveik nera, vakarinio isvis nebuvo, ryte dar du kartus po 10 minuciu sukibo matyt kol burys prasimale ir nuplauke aukstyn …

a jasna, cia tie parazitiniai mazieji veziukai Šypsena pavasari ju prisemiam su sietkom irgi daug ir jie cia iskazkur uzsiveise pries 3-eta metu, anksciau nebudavo. Dabar visi kalba kokia svari Venta, bet kazi ar jiems tas vanduo svarbu, taip, kad kaip tiems didesniems valgomiems Šypsena O krokodilu ziema normaliai eina rast?

bet ziuriu tom zuvims tas mazuts patink visvien, kaip buvo tam kanale (smirdalinej )zuvies taip ir teber, na ventos zuvies su naftos produktais neisgasdinsiJuokiasi

del to mazuto tai jauciu dabar tuos mazeikiu vandenis pap… Cha cha jei ten vaivorykstes plaukioja jauciu ir zuvu hibridziu yra Cha cha

kad nekimba jos na… praeita kart buciau ir as vaziaves po kompanija, bet nebuvo, kas pameta ir parmeta i mzk ir is Cha cha Bet kaip ir nieko nepraradau, dar raudeles tebelaikau gyvas, tikiuos nepadves iki kol stinta ateis Šypsena